bugün

bir çok nedeni olabilir. Şarjı bitmiştir olailir. yada kavga sonrasında teli kapatmış olabilir ki feci bir durumdur özellikle kadınlar tarafından yaşandığı zaman. erkeğin asla telefonunun kapalı olmamalıdır ve aramak, ulaşmak, sinirini çıkarmak istediği zaman anında ulaşması gerekir yoksa vay erkeklerin haline.
ama tabi durup dururken tel kapalıysa sakin olunmalı canım, hele bi açsın da bakalım mazereti neymiş.
sadece 1-2dk içerisinde insanın yaratıcılığının ne büyük boyutlarda olduğunu gösterir.
kıskanc bir sevgiliniz var ise ve telefonunuz kapalı ise bu ayrilma sebebiniz dahi olabilir. sevgilin telefonunun kapalı olmasının bir çok sebebi olabilir, bunun dışında kendi kendimize nedenler uydurduğumuzda bu durum sadece bizim canımızı sıkacaktır.
sarjı bitmiştir. Paniğe gerek yoktur.
normaldir aslında. kapalı olabilir. anlıyorum yani, bir dönem uyumadan önce telefonlarını kapatan nesildenim.

ama ve lakin; şehir dışına, eski arkadaşlarla buluşmaya gidilip, hattın bloke olması olsa olsa kötü bir tesadüf dersiniz önce. sonra kafada deli sorular başlar. yenisinizdir üstelik. daha önce kandırılmışsınızdır. bu durum karşısında; ilişkinin durumunu arayan kişinin değil, telefonu kapalı olan kişinin tutumu belirler.

aynı zamanda bir zamanlar, "eski zamanlarda yaşamak isterdim aşkı, mektup yazıp cevabı beklemek, cama taş atıp perde aralanırken: umarım babası değildir stresine girmek isterdim." diyebilen ve hala diyen bir romantik ayrıca teknoloji özürlüydüm *.

güven önemli gençler, tanımıyorsanız karşınızdakini; kötü, tanıyorsanız; ya iyi, ya kötü. arası yok.
ilk başlarda geç cevap verince şüphelenen adamın bir süre sonra hayatında yeriniz olmadığını anladığınız andır. Normal şekilde kapalı olamaz o telefon.
gel la içelim seni pek dertli gördüm diyesim gelen durum.
elinde telefondan daha irice bi alet vardır ve ağzına onu dayamıştır. meşguldur, ağzı doludur.
farkettiğim anda; ''telefonun başında çaresiz bekliyorum bekliyorum ama gelmeyecek biliyorum'' adlı parça aklıma gelir. içime hüzün dolar.
(bkz: boynuz)
hayirli olsun.
(bkz: ya yapma lütfen istemiyorum diyorum)
Yanınızdayken telefonun kapalı olması pekte iyiye işaret değildir.
iyi şeyler düşünün şarjı bitmiştir ve şarj aleti bozulmuştur olamaz mı ?
(bkz: aldatıldığını düşünmek)
açıkken,
açmamasından iyidir.
Şimdi burada sözlerime başlamadan önce şunu belirtmek isterim ki art niyetli durumları dile getireceğim. Zira şarjı bitmiştir kapanmıştır cevabı gayet ilk akla gelecek ve insani olanlardır. Bizim onlarla işimiz yok. Fitne fesat ve piçlikle işimiz var bizim. Kıskançlık krizleri, şehvet ihtiras bize lazım olan. Neyse konuya dönecek olursak gün içinde sevgilinizin telefonu kapalı ise ve bu gün hafta sonu ise geçmiş olsun gül gibi boynuzlarınız hayırlı olsun. Bu sevgili eğer akşam saatlerinde telefonu kapalıysa ve hafta içi falan ise kesinlikle sizinle konuşmak istemiyor ya da yeni flörtleştiği kadın/erkek ile rahat konuşmak için telefonda sizi kapalıya yönlendirmiştir. Bence harika müthiş hastalıklı fikirlerimiz var. Devam ediyorum. Sevgilinin telefonu yanınızdayken kapalıysa da geçmiş olsun kesinlikle yeni bir sevgili edinmiş onun aramaması veya mesaj atmaması için kapatmıştır. Optimist arkadaşlar istediği yorumu yapsın benim fikirlerim pesimist arkadaşlar içindir. Aynı zamanda realist. insanoğluna güvenmek için çok az sebebimiz var arkadaşlar. Her an tetikte olun.

Teşekkürler, iyi günler.
1 Buçuk yıldır toprak altında olmasından mütevellit her özlediğimde imkansızı görmezden gelip aradığımda karşılaştığım hede.