bugün

yavşağı bol olacak harekettir.
üstüne birde sevgiliniz güvenilmez biri ve mesajları siliyorsa.
inci sözlükte yazar olup bir gazla caps vermesinden daha iyi olabilecek bir durumdur.
uludağ sözlük için normal karşılacak bir durum, eğer inci sözlükte ise öğrendiğiniz an başınızdan kaynar suların dökülmesine neden olabilir. *
sonunda azmedip sozlukte yazar olmakla sonuclanacak durumdur. yasadim biliyorum
acayip yorucu ve stresli.
dünyanın en güvenilir insanını bile strese sokabilitesi olan durumdur.
bazen tek umuttur.. sesini duyurabilmek için.. anlıyor musun..
"caps vermek ne demek" şeklinde size soru sormasına sebep olacaktır.
asla stres yaratmaz. Onun çok farklı ve eğlenceli yanını keşfedebilirsiniz gayet.
çaylak olması için dua edilir.
sözlükten tiksinmesi için seri eksi verme ibneliğide yapılabilir.
online listesine bakıp var mı yok mu diye kontrol sebebidir.. o girince duygusala bağlayıp mallaşmaktır..
sevgilinin inci sözlükte yazar olmasına tercih edilecek durumdur. arada yazdıklarını okuyunca 'napıyorum lan ben' diyor insan.
keske dedirtir.
entryleri karması vs.leri takip ettiren durumdur.
sevgili ve sözlük için muhteşem olandır.*
söz konusu olan benim sevgilimdir. güvenim tamdır. hatta nicki de şudur: *
"erkek adam bu kadar sıkı kontrole gelemez","özel hayata müdahaledir" şeklinde yorumlara yol açabilecek hadisedir.
yazarların hayat tecrübelerini aktarırken fazla detaya girememelerine yol açan durumdur. her entry den kendine pay çıkarır bu sevgili, bundan dolayı yazar sevgilisini de hesaba katarak göndermeli ya da yalamalı entryler girmek durumumda kalabilir.
son derece doğal olan durumdur. bence hayatı sözlükten ibaret olan kişiler bu durumdan rahatsız olabilirler ama asıl rahatsızlık veren konu sözlüğün kirliliği olmalıdır. ben sözlüğe girdikten sonra yaklaşık 10-15 dk sol frame temizliği ile uğraşıyorum ki bunu yapmak bile mide bulandırıcıyken, bir bayanın bu ortamda bulunmaktan keyif almaması çok normaldir. sırf bu yüzden, sözlüğün amacına, formatına faydalı ve saygılı olacağını bildiğim hayat arkadaşım * artık yazmıyor.
kavga ettiğiniz günlerde seri eksileyeni olursunuz. tüm hıncınızı büyük oranda alırsınız böylelikle. hatta sözlükte panpalarınız varsa onlara da eksiletin.*
can sıkıcı ve kesinlikle olmaması gereken bir durumdur. olmasın abi şimdi kimse bana göt atmasın ne olacak falan diye. ben biliyorum neler olabileceğini...
eğer o sözlükte sevgili kişide yazarsa en çok oy verenler top 15 te birinci sırayı alacağı durumdur.
gerek yoktur.Şifreni alıp gerekeni yapar.
çok çok çok tehlikelidir. aman dikkat.
sevgilinin sözlükte ona buna yazar olması durumundan bir nebze iyidir.
garip olaydır. bir sürü aday var ama hangisinin sevgili olacağından emin değil bu arada. deneme yanılma yöntemine başvuracağım.
güncel Önemli Başlıklar