bugün

insanın içini kıpır kıpır bir hoş eden incelik ve naiflik ile bezenmiş tatlı ayrıntı. bir de izin istiyor bak sen şu şirinlik abidesine. sırıtılarak "hayır" denip yollanmamalıdır tabi, en azından nezaketen.*
soranı da gormedim. Genelde biz onları öperiz.
öptükten sonra kurbağaya dönüşme korkusu sarar insanı, olağan bir durum olmasa gerek bundandır.
sevgili dokunsaldan değil işitsel öğrenmeden anlıyordur.
ilerde necla hanım ile necati bey çifti olmanızın garantisini veren ve balkonda bir ömür türk sanat musikisi dinlerken ölümüne kahve içmenizi sağlayacak olan sevgili türü.

+necati beyciğim nacizane istirhamlarımla size masumane bir öpücük dokundurabilir miyim?
-ben kahve alayım necla hanım.
"yanaktan mı dudaktan mı" diye cevaplanmalı.
saçmadır. gelip şap diye öpmeli. sevgili değil mi bu? izin mi alması gerekiyor?
seksin habercisidir. ama bunu çocuk konuşmasıyla şirinlik yaptığını sanarak söylediyse ağzına kürekle vurulmalı çöp kutusuna atılmalıdır.
neremi neremi dedirtecek sorudur. sonrasında tırmala beni kaşı beni.
eğer 13 yaş altı değilseniz tuhaftır. öpmek için izin alan sevgili mi olur? hee tabi küs sevgiliye şirinlikler yapmak maksatlı bir soruysa o başka.
cevabı "öp" müdür?
Öpme dese de öperiz. Nezaketen soruyoruz lağn.
masum, saf ve temiz aşık olma ayaklarına yatan kişinin söylemidir. bu tür şeyler için izin almaya gerek yoktur. zaten izin verilmiş ise bunu sevgilinin gözlerinden, davranışından ve işvelerinden anlamak mümkündür. ayrıca bunlar spontane gelişen olaylardır. gerisi fasa fiso.
sorulan kişinin aşırı muhafazakarlığının karşı tarafa patlama noktası olarak yansımasıdır, ki birbirini seven çiftler için biraz da acıklı bir durumdur. ben sevgimi sarılarak, öperek, bakışarak gösteremyeceksem ne işin var yanımda? ortaokulda da yanyana yürürdük kızlarla, o zaman biraz çekingendik tabii çoğumuz, pek girişken değildik. şimdi eşek kadar adamlarız ve dokunmaya kıyamam modelinde aşıklar olamayız dimi ama?

not: cinsellik bu yazının tamamen dışındadır. kişinin bekaretine hem madden hem manen saygım var.
Sevgiliyse soru sorması gereksizlikten baska bisey degildir.
gereksiz bir sevgili olduğunu gösterir. Nedir arkadaş, silgi mi istiyorsun?
duyduğum en güzel soru budur. bir de gözlerinin içine bakınca utanıyor ya. canım canım.
(bkz: o da sorumu be)
bu soruyu sorduğu sırada gözlerine bakarak ciddi olup olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir. tabi eğer ciddi ise orada bir gariplik vardır büyük ihtimalle.
mallıktır direk icraata geçmelidir engelleme yoksa devam etmelidir.
insan sevgilisine öpebilirmiyim der mi? büyük ihtimalle sevgili değildirler sevgiliyse eğer saçma olmuş.
sorunun ardından pek bir anlamı kalmayan öpücüktür. beklenilmedik anda gelen öpücük daha mutlu eder insanı.
şöyle açıklanması gerekir ; büyük ihtimalle ilk öpücüktür ve yaşınız daha 16 civarlarındadır. çıkalı daha 2-3 gün olmuştur. heyecanlanırsınız ne yapacağınızı bilemezsiniz. kızdan da ters bir tepki almak istemezsiniz. sorarsınız. ilk ve son soruşumdu * cevap vermeden direk dudaklarıma yapıştığını hatırlıyorum ama * tabi kuralları çok daha sonra öğrendik isteyenler için açıklıyorum ;
- biz bu kızı gerçekten seviyor muyuz önce ondan emin olalım. o yokken de başka kızlara bakıyor musun yoksa sadece onu mu düşünüyorsun? cevabı sadece o ise alttakileri okumaya devam.
- kız konuşurken gözlerinizin içine gülümseyerek bakıyor mu? bu madde çok önemli şayet öyle ise kız da öpmek istiyor ama çekiniyor olabilir.
- kızın da bizi öpmek istediğine karar getirdik. diğer madde ortamın uygun olup olmadığını kontrol etmek? neredesiniz? ortam müsait mi? kimse var mı? her an biri çıkıp gelebilir mi gibi?
- kızlar için bu ortam önemli olduğundan çok iyi düşünmeniz gerekebilir. boş bir sahil ya da sinema salonları gayet uygun ortamlardır.
- everything is ok. sıra geldi konuştuğunuz konuya. konuyu öyle bir yerden bağlamalısınız ki. onu sevdiğinizi, onsuz yapamadığınızı ve son olarak çok heyecanlandığınızı söylemekte fayda var. bu heyecan kısmı kızı kalbinden vurur.
- kıza yavaşça yaklaşın. acele etmeyin. dudaklarınızı onun dudaklarına yavaşça yaklaştırın. unutmayın arada 5-10 cm bi aralık bırakın ve orada bekleyin gözlerinin içine bakın. onun sizi öpmesine izin verin bu daha çok hoşlarına gider.
- ilk temas olduğunda kendinizi tamamen bırakın. gözlerinizi kapatın ve yavaşça belinden sarılın.
- french kiss olayları için daha farklı özel taktiklerim var onları burada anlatmıyorum. premium üye olmak zorundasınız *
tuhaf ama gerçek.
zaten onun olan bir şey için izin istemesine gerek yoktur. içinden geldiği an sessizce öper bir hoş olursunuz.