bugün

bazen hayatınızdaki hiçbir şeyi değiştirmeyen gerçektir.
yakın zamanda o kızın sizi p.ç gibi ortada bırakacağına işarettir.
baharat kokuluysa tadından yenmeyen durumdur.
ilk 2 ay gözünden sakınıp 3. ay siklememektir. mesaj atarsınız cevap vermez. günaydın demeye bile erinir.
sevgili yokken çok istenilen, birlikteyken önceleri çok düşünülen sonraları pek o kadar düşünülmeyen, sizi bir enkaz yığını halinde bırakıp gittiğinde olduğuna lanet edilen durum.
bazen yaşın ilerlemesi ve güzel bir işe sahip olunsa bile halen muazzam seviyede heyecan verici olan durumdur. evet bazıları muntazaman tek tabancadır. gelişmeler dikkate alınır.
çok da abartılacak bir durum değildir.

asıl mühim olan;

sevdiğin ve sevgisini hissedebildiğin, sevgi, saygı, güven, huzur ve hepsini kapsayan "biz" diyebilen birini bulabilmektir.
bi türlü alışamadığım varlık durumu. amk 24 yaşıma kadar tamamen rahatlıktan ötürü sebeplerle hiç bi ilişkim olmadı. şimdi bi garip geliyo. yapamıyorum. bişeyler eksik gibi. kafamın eski rahatlığını özlüyorum.
zor bir durum kendini birine ait hissetmek güzel bir şey olabilir .
büyük bir eksiklik değildir.
hiç olmadığından yorum bile yapamayacağım konudur.
Henüz kanlı canlı bir sevgilim olmadı, garip bir deneyim olsa gerek.
Hissi güzel ama büyük bir sorumluluk. Sürekli ilgi ve yapıcı olmayı gerektiren bir durum.
uyku gibi varlığı yokluğu her b...ku dert.
olmaması daha evladır en azından gece rahat rahat uyursun uykunu alırsın amk hem saçma sapan tripler de yemezsin oh mis...
eksikliğini hissettirmeyecek dostlarının olmaması durumunda acıdır.
Yokken istenen, olduğunda ise sürekli bir ikilemin baş gösterdiği acınası durumdur. Sevgilin olduğu zaman eğer ki tatsız bir durumunuz varsa hayat zindan olabilir ancak güzelse hayatınız, bulutların üstünde yaşarsınız hayatı. Yani her şekilde uçları yaşatan bir varlıktır.
Nasıl bi duygudur hep merak etmişimdir. Teklif eden oldu ama kabul etmedim . Açıkçası ciddi olmasını istiyorum. O yüzden de hiç olmayacak gibi. Belki de bu yüzden olur bi tane. Neyse, Biriniz açıklayın aq
Günümüzde içi boşaltılmıştır.

Senden ayrılamam diyip yarın başka erkeğin kolunda yatacaksa hiç olmasın amk.
yokluğunda bunca senedir yaşadım. olmasa da olur gereksiz bir şey demek ki.
hele bir dene, sonra konuşalım dedirtir.
karsilikli duygular icindeyseniz tadindan yenmez ama sevgilim yok benim..
Hayal kırıklığıyla bitecektir. Çünkü hiç kimse olduğu gibi olmuyor be dostum. Asla'lar yeminler hep havada uçuşur hep tanımalamaya çalışırlar kendilerini fakat olmadıkları kavramlar üzerinden. Hem de asla sahip olamayacakları. Belki de o tanımlardır bizi etkileyen. Gördüklerimiz değil de, cümle içindeki kelimelerin senfonisi. Bilemeyiz.
arkadaşlar kız kısmına güvenilmez.hepsi paraya bakıyor veya güce.bugün seninle olur yarın başka adamın kollarında.
nasıl bi şey acaba yeniyor mu?