bugün

(bkz: çesturalım çesturmayalım)
prezervatif takılmadı ya da doğum kontrolu hapı alınmadıysa ve hatta ertesi gün hapı da alınmadıysa başa gelebilecek durumdur. çocuğa isim aranmaya başlanmalıdır. şimdiden hayırlı uğurlu olsun, allah uzun ömürler versindir.
hiç ilişkiye girmeden olmuşsa fena bi durumdur.
kalmasından önce, ya kalırsa seklinde kıllanmalarla baslar. sonrasında sevgili hasta olmaz, doktora gidilir, göt olunur, gelinir. durum artık cok kötüdür. sevgili ağlar, para düsünülür, doktora gidilir, operasyon yapılır, kedi gibi eve gelinir. çok boktan bir seydir.
insanın günde 4 kilo vermesine sebep olabilecek olaydır.
- aşkım hamileyim.
+ bana ne ben de kısırım.
- hassss.
+ başka kapıya anam hadi, tezgahın önünü kapatma.
sonu kürtaj yoludur. acı bir durumdur ama yediğin bu haltı vicdanının çürümesiyle ödersin. *
(bkz: eski sevgilinin yeni karın olması)

(bkz: 5 dakkada değişir bütün işler)
kürtaj için bütün arkadaşalardan para istenen, babaya anlatırken 'sarhoştum, hatırlamıyorum' gibi sözler sarfedilen, belkide gencecik bir kızın bütün hayallerini yıkan acı ama gerçek bir iktidarsızlık, nefse hakim olamama durumu.
(bkz: karısına sevgili olarak bakmayan erkek)
(bkz: söylesem tesiri yok sussam gönlüm razı değil)*
eğer sizden değilse korkmanıza pek gerek olmayan hadisedir..
korunmak için hep kondom hem doğum kontrol hapı varken hamile kalan sevgilinin önünde 2 yol vardır ya jinekolok sandalyesi ya da evelendirme dairesi.
kaç aylık olduğu mühimdir, zira geç kalınmışsa hap yutulmuş, sindirilmiştir...
hamile kalan sevgilinizle eğer evliyseniz mutluluktan havalara uçmanıza sebep olacak durumdur.

(bkz: karisini sevgili olarak gormeyen erkek modeli)
hayatın bir film şeridi gibi önünüzden geçmesine sebep olacak bi durumdur.
k-baba oluyorsun lan erkin.
m-ne babası lan manyak.
yalan söylüyor işte
k-olur mu lan öyle şey, kızın karnı şişmeye başlamış valla.
m-harbi mi lan.(ulan müspet ilimle uğraşıyoruz, kızın karnı zart diye büyür mü?)
siktir bee...

k-seçkini ara istersen.
m-evet seçkin abiyi bi arıyayım.

seçkin mahallenin jinekoloğu, gülmeyin var böyle bi adam.(jinekoloktur kendileri)
m-hebele hübele...
s-haa anladım koç. gelin yarın bakalım.
(bi bok olcağından değil yaa)

m-nedir abi sonuç.
s-afferin lan baba oluyosun.
m-hassiktir valla mı?
s-test sonuçlarına bakalım sonra...
m-test sonuçları ne zaman gelir.
s-uzun sürer bayağı...
m-hayatımdaki en zor 5 saatti be aga.
hala unutamıyorum, ne gündü.
aklıma gelince tüylerim diken diken oluyor.
şeyinize sahip çıkın beyler.
kısa süreli felce sebebiyet verecek durumdur. erkekteki ilk reaksiyon şudur;
+zikim kopaydı usta valla.
bir söz vardır, insanın başına ne gelirse ya meraktan ya da tarraktan gelir diye. gerçi dötün kısmeti açılınca tarrak bağdattan gelirmiş bizimkisi yazmak diyelim. durum iyice kesinleştikten sonra en aptal saptal tekniklerle çocuk düşürülmeye çalışılır. aman diyeyim dikkat.
- hamileyim.

+ onu nerden çıkardın hem içine boşalmadım bile.

- yalançııııı geçen ay oral seks yaparken ağzıma boşalmıştın ya.

+ karşıma çıktığın güne lanet olsun ya.
et ete değecek arkadaş! düsturunu ilke edinmiş yurdum erkeğinin başına sıklıkla gelen hadise...
ölmek istediğin anlardan birisidir. bir kaç tane hpt ( home pregnancy test ) alınır ve test'e başlanır. söylenmeye başlarsın " yok kızım bunlar yanlış gösteriyo " diye fakat iş işten geçmiştir. sevgilin hamiledir ve aldığın maaşı sevgilinle taksim'de çatır çatır yemişsindir sadece ay sonuna kadar yetecek yol paran kalmıştır ve acilen poliklinik aranır doktor'a durumu izah edersin doktor 350 kağıt canlı ister ( sene 2003 ) dötün tutuşmuştur sağdan soldan para aramaya başlarsın bir şekilde para tedarik edilir sevgilini polikliniğe götürürsün sevgilin içerdeyken sen dışarıda
dört dönersin "bi daha sevişenin amk" " sen ne biçim adamsın lan" gibi içsel söylemler içinden geçerken polikliniğe ablan gelir ( yiğenimin ateşi çıkmış göstermek için gelmiş ) ablanla göz göze gelirsin "ne arıyorsun burda bozukpara tamircisi" der sen tuhaf sesler çıkararak durumu kurtarmaya çalışırsın ama beceremezsin durum anlaşılır ve rezil olduğuna mı o yaşta çocuk aldırdığına mı sevgiline bir şey olur korkusuna mı ne ye yanacağını şaşırırsın

ama kürtaj başarı ile sonuçlanır sevgilim annesini " anne ben burcu'lar da kalacağım" diye arar o gece bizde kalır
ve sen sabaha kadar başında nöbet tutarsın pişmanlığın bütün gece "dank" "dank" diye kafana vurur fakat olay dan ders çıkarmazsın 5 gün sonra kaldığın yerden devam edersin netice de türk'sün.
Evlenmeden baba olma durumudur. prezervatifden ertesi gün hapından habersiz olmaktır.
ya kürtaj yada acele bir nikahla sonuçlanacak durumdur.

evlenilirse ve çocuk sağlıklı birşekilde dünyaya gelirse hemen erken doğum yalanı devreye girer.
harika bir duygudur.hiç planda yokken bir anda babalık duygusu ağır basmaya başlar.ama bir anda şüphe de kemirebilir ya çocuk benden değilse,ya başkasındansa şeklinde acı dolu kemirmeler paranoyak apar kişiyi.babalık testi yaptırmak istersiniz hatun reddeder,sizi terkeder,kendim çocuğuma hem ana hem baba olcam der,gider çocuk doğar bakamaz orospu olur,payvonlarda konsomatrise başlar,çocuk pavyonda büyür,çiçekçilik yapar,siz hala acaba çocuk benden mi diye düşünürsünüz,gün gelir çocuğunuzla kader sizi karşılaştırır ama ne siz onu tanırsınız ne o sizi tanır,birbirinize aşık olursunuz tam nikah kıyacakken anne gelir durun bu nikah kıyılamaz o senin baban der,anne ile baba kavuşur çocucuğu siktir ederler.
doğum kontrolünden bihaber olanların düştüğü durumdur. (bkz: hangi devirde yaşıyorsunuz)
iki taraf içinde zor bir durumdur. Bir hata sonucu hamile kalmış olabilir ama olan olmuş artık şimdi bunu ailelere nasıl açıklayacağız onu düşünelim.
Ben niye düşünüyorum canım sevgilisini hamile bırakan o. Tadına varan o sonra yandım abi kurtar beni hassktir ordan köftehor bak başının çaresine.
güncel Önemli Başlıklar