bugün

sürekli giyerek bu yasaktan vazgeçebilir.
bu yasağa uyan kız varoştur. çünkü maçoluk sadece basit kızları etkiler.
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
"hadi koçum başka kapıya adam değilmişsin sen" denerek kurtulunabilecek insandır. bunu deyin, yapın bırakın böyle öküzleri ki bizim gibi iyi erkeklerinde bir sevgilisi olabilsin. aşın artık bu öküzlere hayran olma hastalığınızı..
mezhebi geniş sevgilinin koyacağı yasaktır. sevgilisinin hiçbirşey giymeden dışarı çıkmasına izin veriyordur. bi şort falan giyilmeli en azından, öyle etek giymeden çıkarsan tecavüze uğrarsın allah korusun.
hakkı olmayan girişimdir. bir kadın özgürdür, ne giyeceğine kendisi karar vermelidir, başkası değil: bu sevgilisi olsa da durum değişmez.
olması gereken olaydır. bunun saçma olduğunu düşünenler sevgiliniz laf yediğinde, taciz veya tecavüz edildiğinde de aynı soğukkanlıkla davranabilecekler mi acaba merak ediyorum.
burası türkiye. sokakta etek giyersen millet bakar. açıkça söylüyorum.

millet bakınca kafalarında; senle ve bacaklarınla ilgili anlık fanteziler oluşur. bu ne demektir?
zihnen tecavüz.

seni paylaşmak istemiyorum kimseyle.
etek giyince tecavüze uğranıldığını sanan mankafayı gözler önüne seren yasaktır. dünyanın hiçbir yerinde duymadım etek giydiği için tecavüze uğrayan birini. ne yani tecavüzcü giyimine göre mi seçiyor kaçıracağı kişiyi? veya tecavüzcüden korunmanın yolu dışarıya üstünde battaniye ile çıkmak mı? o zaman bizde kara çarşaf giyelim. yarın birgün gay bir tecavüzcü tarafından kaçırılma riskimiz yok değil. değil mi gerizekalıcım? böyle saçma söylemler yerine bu tecavüz olaylarının önüne geçilmeli. giyim kuşam ile tecavüz azalır mı? saçmalığa bak. tecavüzcü zaten hasta ruhlu piçin tekidir ki köpeğe bile tecavüz eden şerefsiz var bu ülke de. sokakta güzel bir kız gördüysen git eve 31 çek. ve sen bu kafayla fazla yaşamazsın beyin özürlü. yarın birgün etek giydiği için birinin anasına bacısına laf edersin sokarlar götüne bıçağı.
bu yasak yüzünden etek giymeyen sevgilinin salaklığına işaret eden durumdur.
be yavrum, be kadınım sen mal mısın? yasak da ne demek? giyimine, kuşamına karışılmasına müsade eder hale ne zaman geldin sen?
bu kadar mı sorgulamazsın içinde yaşadığın hayatı? bas kıçına tekmeyi gitsin...
kesinlikle uyulmaması gereken yasaktır. yasaklar içinde aşk yaşanmaz. güven duygularından yoksun lider ruhlu erkekler kesinlikle ağır kırodur.
don külot gezmesinden hoşlanan erkektir.
zaten etek giymeyenler için problem değildir.
Zor bir konu, ayrılığa kadar götürür.
aşırıya kacmadıgı sürece etek giyilebilir. şahsen yanımdakı kızın mini etek giymesini istemem sonra yolda bi sürü abazan var hepsi bakar aç köpek gibi ondan sonra gelde zıvanadan cıkma.
Tek kelime ile saçmalıktır. Etek giyince ne oluyor sanki ben oturmasını kalkması nerede ne zaman giyileceğini biliyorsam.
(bkz: türk erkeklerinin sorunları)
kıskanç türk erkeklerinin ortak noktalarından biride budur. etek yasaklanır mı bence yasaklanmaz ancak mini etek olursa işler değişir gibi.
Sahsen hic bir sevgilim tarafindan tarafima bildirilmemis yasak. O sebeple bilemem ne hissedilecegini nasil davranilacagini. Hem neden yasaklasinlar ki bana?

Not: erkegim

Edit: salagin biri heyecanlandi demek ki
aynı sevgili türkçe konuşmayı da yasaklamıştır.
bu nasıl başlık la.
doğrusu için:sevgilinin etek giymeyi yasaklaması.
kıskanc adam yasagıdır. hele de bacaklarınız güzelse delirirde delirir. hayır sen kimsin ki öncelikle, bana yasak falan koyuyorsun! işçin miyim lan ben senin..kurallara göre mi ilişki yaşıcaz? o yüzden kocaman bir hhhhassssssssiktirrrrrrrrrrr denilesi durumdur. bu yasaga uyan tüm kızların da "istedigimi giyer gezerim arkadas..babam mısın, kocam mısın, abim misin? hiçbiri degilsen ya susup oturucaksın, ya da begenmıyorsan siktirip gidiceksin" denilesi durumdur. aşık olunca gözü kör, kulagı sagır, algısı düşük olan kızlar hemen "tamam aşkım" derler bu yasaga! AKILLI OLUN, EZDiRMEYiN KENDiNiZi KIZLAR.
burası türkiye. sokakta ne giysen herkes bakar zihnen tecavüz yani. o yüzden ne istersen onu giyin.
başka erkekleri bacaklarına bakarken yakalamak istemiyordur.
erkeğin dediği herşey yapılırsa sonuçları böyle olabiliyor. giydiğin herşeye karışılır.
kiskanctir ama bi yonden de hakli sevgilidir. eger mekanina gore ve benim yanimda giy sadece diyosa gayet mantiklidir istegi. kimse sevgilisi rahatsiz edilsin istemez sonucta. koruma icgudusudur yani kiskancliktan once. sirf zor kizi oynamak icin de dusunmeden neden istedigine bakmadan 'sen kimsin ulann!!!' diye triplere girmek sacmadir.