bugün

işte bunlar hep (bkz: ödipus kompleksi)
Evet, bazen iyi bazen kötü hissettiren durumdur. Aşırıya kaçıldığında beklenmeyen ve kötü olan sonuçlar doğurabilir. Hiç yapılmadığı görülmemiştir. Ölçüyü tutturmak lazımdır. Aksi takdirde beklenmedik bir anda yanlışlıkla sevgiliye anne derken bulabilirsin kendini ve o an sevgilinin gözlerinde hem annenin hemde sevgilin olan kızın öfkesinin ateşini görebilirsin. Çok az insanoğlu bu durumla başa çıkabilmiştir. Aklı başında olan tüm erkekler bundan kaçınmalıdır. Yoksaaa, sevgilinin gazabı korkunç olacaktır. Allah yardımcımız olsun. Amin.
Hata mı değil mi bilemedim.

Bir annenin evladını sevdiği gibi seviyorsunuz işte daha ne?
Yalnız olmadığını hissettirmektir. Ulan Seda, iyiki varsın be.
büyük hatadır kızlar, bizim bir annemiz var zaten, bize anne değil sevgili lazım...anne moduna girdiğiniz an soğuyoruz mk anlayın şunu artık.
sevişirken sevgilinin sırtına havlu yatırmaktır. yiğidim hastalanmasın maksat !
o sevgili ile daha sevişilmez.
Hata etmektir.

Ya bunlar üzerlerine düşülmesinden hoşlanmaz.

Koyun götüne gitsin aq.
yapılan en büyük hatadır. karşınızdaki insanın ikinci bir anneye ihtiyacı yok ki.
Sorumsuz bir sevgiliniz varsa kaçınılmazdır. istemeden bile o konuma gelirsiniz, iki taraf için de çok kötüdür, ilişki bitirir.
Hata etmektir.

Transaksiyonel analiz kuramına göre yanlış yapıyoruz evet.

Ebeveyn ego durumunu kullanıyoruz.
sevgilinin, sevgilisi olun. annesi olması gereken kişi siz değilsiniz. sonraları bunun acısını çekersiniz. ben diyorum siz anlayın.
Sevdiğim bir olay. Anaç ruhluysanız kıymetini bilene yarasın. Bilmeyene çok bile.