bugün

hala düşünüldüğüne göre düşünen için pek de eski olamamış, hala sevilen kişidir muhtemelen.
#1304408 * ...sonra oturup bir kenara düşünülür. zaten ayrılıktan beri başka birşey yapılmamıştır. "neden gittiki? halbuki daha onunla başladığımızın ilk günü bu vakti nasıl geçireceğimizi düşünmüştüm. başkası olmayacak kadar çok taze herşey. en azından benim için. o çoktan birisiyle birlikteymiş ya o da ayrı bi şey.." denilir bünyeye.. ardından şu şarkı dinlenir ve bunalım modunun hakkı verilir. (bkz: ele güne karşı)
insanı kötü alışkanlıklara itmekle birlikte acıdan başka hiç bir şey vermez.
(bkz: sevgilinin hatırasına sarılıp uyumak)
ayrılalı kısa bir zaman olmuşsa ve sadece sevgililer gününde değil her günün her saati, her dakikası aklınızdaysa bugünü de boş geçmezsiniz. ve bu sadece sevgililer gününde düşünülen eski sevgiliden çok daha kötü bir durumdur. (bkz: ayrılık)
(bkz: eski sevgilinin ben taa söyletmen beni)
doğum günü olduğu için ister istemez aklıma gelen gereksiz kişiliktir.
hala düşünülüyorsa zaten sadece o günde de değil,yılın mütemadiyen tüm günlerinde düşünülmekte olan ve aradan yıllar bile geçmiş olsa da hala nasıl ve neden düşünüldüğüne akır sır erdirilemeyen kişidir.yaşananlar,yaşanmış ve bitmiş;yollar ayrılmış araya iki taraf için de başka başka insanlar girmiştir belki birçok defa.ama yine de o herşeyin üstüne çıkmış ve sonrasında hayatınıza girmiş olabilecek herkesten daha fazla yer kaplamaktadır hala içinizde;aradan geçen tüm yıllara rağmen.

ve böylece hep merak edersiniz bu gereksiz 14 şubat gününde,"kiminledir,nerededir ve ne yapmaktadır şimdi?" diye.cevabından korktuğunuz sorular sorarak kendinize acı verir durursunuz.
şayet o güne sevgilisiz girilirse ilk akla gelen durum budur.
,ancak o akla gelen eski sevgili yeni aşkısıyla süper bir gün geçiriyordur.
ozellikle de facebook'a "tarih 14 subat siradan bir gun" yazmis, normalde pek acmadigi ama sevgiliyken hep konustugunuz skype'de an itibariyle online ve messenger'i da her zamanki gibi aciksa, bir sey soylesin istenilen ama sesi cikmayan, oldurulesi eski sevgilidir. unutulmaz cunku unutulmamak icin herseyi yapar.
ayrılıklar da sevdaya dahil demiş üstad.
her sevgililer gününde şiddetle andığım kişidir zira karşımdaki adamlarda o yontulmuşluğu görmediğimden olsa gerek 'lan o şimdi olsaydıı böğğ' şeklinde hallere sokar beni.en büyük pişmanlığımdır devamında da.
sevgililer gününe lanet etmemize sebep olan kişidir. sadece o gün dönmesini istediğim kişidir
çok sevildiğinden değil de yalnız kalındığı için düşünülür. ne kötüdür aslında birinin sizi yalnız kaldığı için düşünmesi. "yalnızlığı giderme aracı" olmak... önemli olan birçok kişi varken veya ihtimaller çok zenginken hep akılda olabilmek.
iyi ki bitmiş şimdi hediye düşünmek lazımdı şeklinde kendini rahatlatmayla sonuçlanır.
geceyi ayık geçirme ihtimalini sıfırlayan insandır.
güncel Önemli Başlıklar