bugün

"yokluğunda varlığını özlemem gerekirken, varlığında yokluğuna hasret bıraktın" demeye başlamaktır.
iğrenç pislik tiksinç kültürsüz öküz olduğunun anlaşılma durumu. yani aşk bitti.
Onu cok sevmenize ragmen, o sizi kendinden koparir. Oyle ki resmen kazir.
şöyle omuzunuza doğru kafasını attığında alttan alttan ekşi bir kokunun tüm bedeninizi titretmesidir.
er kişinin aldatıldığını hissettiği vakit yaptığı eylem.
dişte kalmış maydanoz büyük etkendir.
(bkz: fazla naz aşık usandırır)
ilk önce mesajlaşmalar azalır ve zamanla kesilir.soğumak aniden olabileceği gibi belirli bir sürece yayıladabilir.eğer aniden olursa acıdır yok zamana yayılmışsa fazla canın acımaz. her iki durumda da geçmiş olsundur.
sevginin her şey demek olmadığını anladığınız andır. ilişkinin başından beri hasır altı ettiğiniz her şey yavaş yavaş gün yüzüne çıkar ve sizi rahatsız etmeye başlar. artık daha çok görür, duyar, farkına varırsınız. kendi içinizde yol ayrımına girersiniz ve onunla açık açık konuşmak için doğru zamanın gelmesini beklersiniz.

işte işin en zor kısmı doğru zaman gelene kadar bir şey olmamış gibi davranmaya çalışmaktır. çünkü, belki acele ediyorumdur düşüncesi beyninizi parçalarken bir karar vermek istemezsiniz, pişman olmayı hele hiç istemezsiniz. siz böyle içinizden onunla kavga ederken o bi anda 'seni seviyorum' diye mesaj atar. artık hisseder mi bi şeyleri bilinmez ama sizin vicdanınız fena sızlar.. *
bazen olur, sonra geçer.
bu herkese karşı olur sözlük sadece sevgiliye değil.
unutma:
bazen olur, sonra geçer...
kafada bitirmeye neden olur sonrasıysa zaten nedenler bulmaktır.
ona bunu nasıl fark ettireceğim diye düşünmek.
guven vermeyen davranislar sergilemeye baslamasiyla olusacak durum.
tek bir harekete bakar o an biter o kisi sizin icin. ve bi daha toparlanmaz.
Hemen bitirmek gerek ilişkiyi böyle durumlarda yoksa nefret edersiniz insandan gereksiz yere.
Zaman zaman olan durum.

Yan yana gelince düzeliyor.
Bir "tık" zamanında gerçekleşen hadisedir.

Dengesiz bi' şey söyler, tık, gitti.

Kıskandırmaya çalışır, tık, gitti.

Samimiyetini kaybeder, tık....
nenelerimizin dedelerimizin falan hiç yaşamadığı sikko durumlardan biridir.
nerde o eski aşklar azizim, bir bakış bir ömür elele yürümek için yeterdi. sevgiliden soğumak da neymiş,peh.
Hayatından silmektir.
çeşitli nedenler yüzünden gerçekleşir. insan ne kadar çok sevse de bazı ufak tefek şeyler yüzünden bile soğuyabilir.. mesela karşıma geçip başka bir erkeği övüyorsa, çok iyi temiz biri diyorsa insan ister istemez soğuyor arkadaş.. ben genelde böyle şeyleri sallamazdım ama insan gerçekten sevince kızıyor amuğa goyim.. kıskandırmak kıskanılmak güzel şey ama zamanı uygun olmalı ve abartılmamalı.. o yüzden buz gibi soğudum..

ayar oldum resmen lan..
Zaman zaman olan şey.

Bazen bi lafı, bi sözü sizi soğutmaya yetebiliyor.
Kendini övmeye başladığında gerçekleşebilecek durumdur.
bazen olması normaldir. Sıkıntı geçmiyorsa baş gösterir.
ayrılma zamanının geldiğini gösterir.
dürüst olun ve söyleyin bu hissinizi.
bitsin, gitsin.
Soğumak mesele değildir. Kötü olan tekrar ısınamamak oluyor. Ve soğumaya alışıyorsunuz. Onsuz yapamam günleri bitiyor. Sessiz ve derin bir ayrılık baş gösteriyor sonrasında. Nerden geldiğini kimse anlamıyor.
yaşanacak en kötü durumlardan biridir.

o kadar seversin emek verirsin sonra birşey olur sogursun..

sarbaşa bi daha.
neyse yazmıcam daha eski anılarım depreşti.