bugün

Herkeste eski sevgiliye bok atma çabası. Siz kanatsız melektiniz değil mi?
Peki lafını kullanması, inanılmaz soğutuyor garantili.
kendi geçmişine takılı kalması. başbaşa vakit geçirmek yerine sürekli arkadaşlarıyla bi plana dahil etmeye çalışması.
Sürekli ben derse
Agresif davranırsa
inatçı olursa
Maddiyata önem verirse.

Kusura bakmasın bırakılır kardeşim. Net.
Başkasına bakması.
Uyuşuk olması herhalde.
Soğuk kanlı olması hehehehe.
hava soğumaya görsün, birden çok soğuma nedeni bulmakta herkes inanılmaz maharet sahibi olduğunu ispat eder.
Sadakat kavramından bihaber olması.
Yalancı ve ilgisiz olması.
Değerlerime saygı göstermemesi.
el ve ayak tırnakları arasında biriken pisliklerdir. öyle bir kız görünce yemin ederim parmaklarını koparasım geliyor. sevgilisi olan ne yapsın.
yalan söylemesi.

akabinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. olmamalıdır.
Yatakta kötü olması.
Kendini geliştirmemesi.
Kıskançlığı abartması.
sevişirken heycanlanması
erken boşalması
işini bitirip dönüp yatması.
- Hem çok hem de boş konuşması. tükürük saçarak konuşuyorsa bonuslu ayrılık.
- Ağzını şapırdatarak bir şeyler yiyip içmesi.
- Fevri davranması, sürekli gergin olması.
- Ufak olayları kafasında çok kurup büyütmesi.
- Hayatı kolaylaştırmak yerine zorlaştırması. trip, kıskançlık, emrivaki, vs...
zamanında doğru bir seçim yapamamış olmak.
eski defterleri açması, habire aynı ve değişmeyecek konuları sorun yapması, soğuk olması.
benden habersiz solaryuma girmesi.
Derinden izler bırakır.
tövbe estağfirullah tövbe yarabbi tövbe allahim affet ama orijinal olmayan ayakkabı giymesidir. aslında bakılırsa la sana ne di mi? (kendime soruyorum) sen nesin kizim prenses-ül ala hazreti şeyh kontes falan mı? ama olmuyor.
o l m u y o h o r..

ne alaka mesela isterse babet giysin(giymesin), isterse nikke giysin(nolur yabma), hatta belki abixas(ananı avradını) giyer. bunun beni neden irrite ettiğini anlamıyor, saçma buluyor ve kendimi tokatliyorum(noncinsel).

lise yıllarımda asla flortum sevgilim hiçbir skim olmayan kendimden bi alt sınıf olan çocuğu ayakkabılarinda boncuk gibi bi seyler oldugu için "cnm hayırdır ayakkabılarina raptiye mi tktin" demiştim insan içinde... su insafsız hayvanligim ve e be mnakdmunuluguma bakar mısınız? ne kadar üzücü. cahillik işte anasini satayım. simdi yerme yok ne haddime lakin soğuma olayı sabit kalmis sksen atılmaz.

vallah bu olay yüzünden bazı geceler kendi kendimin bileklerini kolonyayla ovuyorum vicdan azabından. çocuktan helallik alsam mı diyorum, bulsam alsam ne yazicam "ya cnm bn sna o gn oyle demiştim hrks sna glmustu ya hni hkkni helal et cnm" mi? sanmam. asssiri tatsız olay. baban da imamdi zaten, istese o da alirdi mk niye almadiysa senin suçun yok. (kendim teselli)

affet beni imamın oğlu...

gerci biz de seninle aynı tiyatrodaydik, oyunda sarılma kısmı vardı seninle benim. ben de o an fazlasıyla senin ter kokuna maruz kalmıştım aq cocu. tm ödeştik olm.

skisleee
mizah anlayışınızın tamamen zıt olması, anlayışsız olması.
hal ve hareketlerinde bir şeyler değişiyorsa eskisi gibi değilse ister istemez soğursun çünkü senin sevdiğin gibi gelmez artık gözüne.
Diziyi türkçe dublajlı izlemesi.
görsel
Ben eğlenmeyi severim arkadaş. Karşımdaki kişi ben espiri yaptigimda ya da şımarmak istedigimde eşlik etmiyorsa hic arkama bile bakmadan kaçarım.
En ufak bir olayda trip atmaya başlaması.
araya bir kez güvensizlik girdi mi hiçbir şey eskisi gibi olmaz güvensizlik ister istemez soğumada büyük etken.
güncel Önemli Başlıklar