bugün

Sormadan anlaman imkansızdır .Hiçbir şekilde belli etmez çoğu.
Gülümser tebessüm felan eder.
kızların sevdiği nerde görülmüş peh.
onu bende bilmiyorum. kızlar bu konuda ketum biraz. sonra arkadaşa olarak görüyorum olayına çıkabilir.
kızlarında erkeklerinde hepsi farklı işte. her insan. kompozisyon ödevi gibi yazacaktım ya.
bildiğim bir şey varsa kızlar her zaman her konuda haklıdır. haksızsa bile haklı çıkarlar kesin çıkarlar.
haseki bi kaç defa seni açık oylamıştım bak görüyo musun nasıl da anlamış niyetimi ehe.

karşı cinsin sevgisinden emin olana kadar etmez.
Ben genelde tekme atarım.
mal mal bakar.
Her gulumsemeyi sevmek sanmayin derim. Cunku sadece hosgoru gostermek icin de gulumsemis olabilir.
yengenç dansı yapar.
yengenç dansı yapar.
ağzınıza yem kusarak.
Veriyorsa seviyordur. Vermiyorsa kafanı kes.
Size soğuk davranıyorsa ve sürekli göz göze geliyorsanız seviyordur.
etmezler. her konuda gündelik insanmış gibi muamele ederler. Kafasında kurdukları dünya apayrıdır. Bunun için yanındaki kız arkadaşından bilgi alabilirsiniz.
Ne desek boş. Kimisi gevşek olur hemen sırnaşır kimisi duygularını belli edemez soğuk durur. Bu kızlar cidden zor canlılar.
ınstagram fotolarına bır kac defadan fazla bakıyorsa, sabah guzel bır gunaydın yapıştırıyosa sevıyordur ya da hoşlanıyordur işte. ha bunları yapmayan gızlıden , zamanı koklayan kızlarımız da mevcut. bunlardakı problem ise ^tabiki de ilk erkek belli edecek^ sorunsalıdır. taktik hep belli dostum ; ıkı ileri bir geri.
Size bakarkenki gülüşünden bile anlayabilirsiniz. Gerçi ben belli edemem de.
Gelip üzerinize işer, bölgesini belli eder.
Bu ne biçim soru lan?
Gözleriyle derin bir bakış atar hafiften gülümser
olmadı ummadıgın anda mesaj atar;).
ben ve cevremdeki kizlae genelde erkegi cezbeden ve kilometrelerce uzaktan bile duyulabilen kokular salgilariz.

ayrica çiftlesme dansi yapmamizda hoslandigimizin bir gostergesidir.
Etmez,biz etmedikçe çok etmiyorlar genelde ne yazıkki.
köpürt beni erkeğim tarzı mesajlar atar, http://www.hurriyetaile.c...oblemi-yasiyor_13612.html
Seven kız sevdiğini hiç belli etmeden sevdiğini belli etmiş olur. Sevmiyormuş gibi takılır, aa hiç haberim yok havalarında süzülür de süzülür. Hiiç belli etmez sevdiğini haspam.