bugün

Senin amk nerdesin.
bebeğim, başlarda seni cidden sevmiştim ama şimdi sıkıldım ve bunu nasıl söyleyebileceğimi bilmiyorum.
gel buraya!.
Benim Moral sıfır sıfır sıfır.
hıcbır seyı haketmedın.
ne sen vardın bundan önce neden sen olacaksın bu gidişinle.
yüzüne de söylediğim gibi, bana yaptıklarını hiç unutmayacağım. seni ölene kadar affetmeyeceğim.
bu kavgalar, küslükler hep yıpratıyor bizi farkında değil misin?
Uzulmesen iyi edersin hep mutlu ol bos ver.
Seninle iş biti diyip gitmek.
ne pis ergenlik yaşarmışsınız amk, bir bitmedi.

30'a kadar kamyon devirip sivilce patlatacak herhalde metabolizmasını siktiklerim.

bir kurtulun şu kafadan artık.

kimsenin umursayıp okuduğu da yok yazdıklarınızı, hala ne bok yemeye ısrar edersiniz anlamadım.

gidin insan gibi bir konu üzerinde fikir belirtin, bir duruşunuz bir ağırlığınız olsun amk.

vıcık vıcık hareketler.
sana sahip olmak bu dünyadaki en güzel duygu*lardan biri ve Tanrı iyi ki seni karşıma çıkarmış....
Sevme lan beni.
altında isyan veya sevgi gösterilerinde bulunulmaya başlanan başlık.

(bkz: buralar değerlenir)
Seviyom ama kimi? En tatlış birisini.

Bu notu ithaf edeceğim kimsem yok.
bekliyeceğim.sensiz belki her saat çekilmez gelecek.ama o her saatti senin gelişini düşünüp geçiricem,zamanı hayatı.bekliyeceğim.
Mecnun misali sana sorar; seni ararım
Gözlerim yaşla doldu sen yine de gelmedin.
beni neden sevmedin ?
seninle birlikte yapmayı kurup yapamadığım her şeyi yapmak aslında yegane amacım. bu yüzden yanına gelmeyişim. sırf bu yüzden beni affedebilecek misin bilmiyorum. gerçi gelsem mutlu olur musun onu da bilmiyorum. aslında bir çok şeyi bilmiyorum ama senin her şeyi bildiğine eminim ve bu yüzden sana güveniyorum.
Tek isteğim var; Unutma beni.
Hasretinden prangalar eskittim.
"Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden
Yıldızları tek tek yakacağım.."
Bir şarkıda rastladım sana geçenlerde,
sessizce oturdum bir köşeye,
ağladım asuman, benim olmayışına ağladım.
Beni düşün istiyorum. Yani aklından çıkarma beni. Çünkü benim için dünyanın en güzel yeri,senin aklında olmak. Bu yüzden hep aklında tut beni, kimseyle paylaşmak istemediğin bir sır gibi. Sımsıkı sarıl ve hiç kimselere verme.
ela gözlüm, kahverengi saçlım
benim hırçın ve sadık aşkım
senin hayatın, benim hayatım
seninle yatar, seninle kalkarım
benim hırçın ve sadık aşkım.
güncel Önemli Başlıklar