bugün

birden emraha dönüşüvermektir.
kardeş demesinden iyi olan durumdur. * *
(bkz: sevdiğim kız bana yeğen deyince)
ensest ilişki olayına girerim (bkz: iğrencim değil mi ibneler)
sevdiğim kız bana liseli deyince..
noldu bunu söyleyen elemana? geçen yıl türkiye'nin en yetenekli 3 adamından 1'iydi de.
felaketim olurdu ağlardım.
(bkz: ağır depresyon)
-sevdiğim kız bana abi deyince,
-eeee.
-pedofilimiyim lan ben ? diye düşündüm.
ya o degil de sevgilisi ile okul kantininden agzina yapismis, kiz arkadaslarina da dedigi gibi abi diye konusan kadinin mina koyam ben.
ahmet kural ın işler güçler dizisinde kaşlarıyla darbukaya eşlik ettiği parçadır..
nahanda : http://www.youtube.com/watch?v=x4LhGvVwSKM
işler güçler dizisi ahmet kuralın yaşadığı hayal kırıklığı ve fonda çalan müzik.
ağabey deme lazım olur demek suretiyle durum ifşa edilebilir ya da uğraşmamak için ağzına ağzına vurulur.
memleketim olan dortyol hatayin yesilkoy beldesinde yasayan bilal goregenin yazip seslendirdigi arabesk parcadir. alelade gunun herhangi bir zamaninde eger dortyolda iseniz onu gorebilir hatta konusabilirsiniz. (bkz: eger uslu bir cocuk olutsaniz sirinleri gorebilirsiniz)
- fazlı amca sevdiğim kız bana abi dedi.
+ amcamı ?
bilal göregen'in elinde darbukasıyla her yerde söylediği şarkı.
yaşımdan değil de işimden dolayı sürekli başıma gelen durumdur.
bir alt versiyonu, sizden hoşlanan kişiye sen benim kardeşim yaşındasın diye cevap vermek ve kardeşim demektir. hatun dediğin küçük olmayacak en az 24 en fazla 55 olacak. *
kardeş ayağı bile manitalığa yakınlaşmak için kullanan insanlar varken bunun dert olacağını sanmıyorum.
(bkz: acımız büyük)
http://galeri.uludagsozlu...-bana-abi-deyince-470344/
sevmekde bu kadar zor olsa gerek bugun sevdiğim kız abi deyince yıkıldım (bkz: lanet olsun)
keşke olsaydı diyorum. Dinlemedi bile allahın kezbanı. Insan evladı durur bi dinler ne derdi varmış belki başka bir konu var. Salak abi bunlar vallahi salak.
(bkz: biz de ensest oluruz)
Bilal göregen Allah'ına kurban.
güncel Önemli Başlıklar