bugün

(bkz: bir eş olarak lastik)
bin günün 'bitanem'ini, bir gecede 'patlağa' indirgeyen yavşak önermesidir.
ancak başkalarıyla yatmış olan sevdiceğiyle evlenene kadar yatmamış olan salak adamın başına gelebilecek bir durumdur. yatmamış bile olsa bunu gerdek gecesi öğrenmek çok büyük mallıktır gerçekten. güldürür.
sığ sığırların namus cinayeti işleme nedeni.

esnek kızlık zarını hesap etme durumunu zaten hiç beklemiyoruz kendilerinden!
(bkz: şişme kadın sevgisi)
(bkz: elin su toplaması)

not: sen seç artık hangisiyse sevdiceğin.
ne acı bir durumdur. ama bekaretini başkası ile bozmuş bir kızın gerdeğe kadar beklemiş olması da düşündürücü.

eksileyecek nesi vardı şimdi bu yazdığımın?
evlenmeden evvel karı kızla yatıp kalkan, ayda bir mektebe giden insanın evleneceği kadının, evlenmeden 10-15 dakika evvelinde üretildiğini sanmasıdır.
insanın tüm heyecanını kaybetmesine yol açacak durum.
düşman başına dedirtecek hadise.
fazla üzülmemek gerek zira en azından sevdiceğin espri yapabilme kabiliyeti vardır.
Gece gece havuzda ne işiniz vardı ulan? Diye sormak gerektirir. On yüz bin milyon baloncuklu reklamı çoook yanlış anlamış insan söylemidir. Patlat nedir arkadaş ya bi git camdan atla ne bileyim nefesini tut yap bir şeyler. tabirine ben senin.

Ayrıca (bkz: entry nick uyumu)
güldürmedi.
Başlığı anlayamayanların samimiyetsiz bulduğu, korkunç durum.

Sevdiceğini zaten gerdek gecesine kadar normal olarak düşünüyorsun; gerdek gecesi bekaretini yitirmiş bulunca "patlak" diyorsun ki, artık o noktadan sonra orospu bile desen normaldir. Ama sen kabullenecek kadar genişsen bize laf düşmez.*
Alimallah kan çıkartabilecek durumdur. O yüzden sevdicek patlak olduğunu ne yapıp edip önceden söylemeli, en azından yama yapılabilir mi ona bakılmalıdır.
fabrikasında bile arabaları test sürüşünden geçiriyorlar...

bu başlık için diyeceklerim bu kadar.
sevdiceğin patlak olduğunu gerdek gecesi öğrenmekdır.
(bkz: entry nick karma uyumu)
kabul ediyorum eğer benim başıma gelse eşime belli etmem ama iğrenç bir durum. yani bi adam eşinin memelerinin arasında sikini gezdirmiş memesine ağzına götüne attırmış. sen bu kadını sevgili diye öper misin ? anında soğurum ama iş işten geçmiştir

edit: anlaşılan o ki bazı patlaklar kızmış
bazı erkekler için hayallerin bittiği yerdir. esnek kızlık zarına sahip olabilir olmasa da olur merak etme sen. illa da "patlak" diyeceksen anlamazsın tabi.
(bkz: patlak) kelimesinin tanımlanması gerekir öncelikle. patlak nedir ameke? sen evlenmeden önce önüne gelen kızla yatıcaksın, ama yatağında bakire bir kız bekleyeceksin? niye yavrum sadece sen mi insansın? Sadece sen mi yaşayacaksın orgazmı?nato mermer nato kafa insanlarla aynı havayı solumaktan bile utanıyorum sevgili sözlük. p.s erkeğim
felakettir. daha kötüsü de vardır; ''sevdiceğin ibne olduğunu gerdek gecesi öğrenmek''
görsel
sağlamsa lassa .

3 adet lastik alana 4 'cü lastik % 50 indirimli , dublex patlama derdi yok .

sağlam basıcan bu hayatta .
sevdiceğine patlak diyecek kadar ya.şak, pi.slik, ne olduğu belli olmayan gerizekalı önermesi. acizlikten, haysiyetsizlikten ne diyeceğini bilememiş ahmak önermesi de olabilir.
şahıs böyle şeylere önem veriyorsa ki verebilir bu onun için en güzel günün en boktan güne dönmesine sebeptir.
ülkemizde neredeyse tanıştığı gün soracak kadar önemseyen bir erkek için ;
(bkz: vah vah)
patlak kelimesi yakışmamış, gerdek gecesinin sırf o nedenle yapılmasını şarltananların saçmalıklarıdır. o günü yaşamak en önemlisidir. keşke patlak olsa da bu çileyi çekmesem de dersin o gece... sevdiğini her türlü üzüyor bu erkekler.
Evvela entry nick uyumu diyelim. Evet bebeğim dikkat çekmek için yapmışsin ama olmamış. Ben şahsen gülmedim, çok pis kaydım bilesin.
(#11394264) komik mesela, ders al ondan.

O değil de memlekette hala bunun gibi dingiller var. Hadi diyelim görücü usulü, tanımadan etmeden, konusmadan evlendin. La hiç mi insanlık görmedin dümbük! Patlak ne ola ki? Tamam bekaret takıntılı bi denyosun anladik ta, patlak deme hakkını nerden buluyorsun kendinde. Madem takıntılısın bu kadar zar olayina, gerdege girmeden sor bakalım, hanım seni patlatan oldu mu diye. Hatun kişiyle nefsini körelt, bakire çıkmazsa başından at... Ne ala memleket.
Bak aslan parçası, bu durumda yapacakların şunlar;
Önce konusur durumunu idrak edersin
sonra, benim acayip bi takıntım var, olmazsa olmaz şeklinde izah edersin malligini. Kişinin kalbini kirmadan ayrilirsin olur biter.
güncel Önemli Başlıklar