bugün

maranki'yi hatırlattı. o da ormana gömdüğümüz silahları gerekirse çıkartırız demişti. üzerine gidilince de kıvırdı. geçiniz, makam kapma teşebbüsleri bunlar.
Oğlum. Bak çok sinir oluyorum. Tamam her insanın ailesi aynı olacak değil. Bazıları en fazla lise mezunu anne baba çocukları olacak. Tezek kokacak falan. Doğal.

Hatta öyle ki ebeveynleri 20-30 yıl önce büyük şehirlere göç ettiği için ten kokusu tezek kokacak bazılarımızın. Bu da çok doğal. Herkes aynı gelişime sahip olamaz.

Gelelim hanımefendiye...

"15 temmuz kursağımızda kaldı, yapamadık istediklerimizi, boş bulunduk. bizim aile şöyle bir 50 kişiyi götürür yani... maddi ve manevi olarak çok donanımlıyız. bizim sitede var hâlâ 3-5 (komşu), benim listem hazır yani..."

sözleriyle çok doğru söylemiş olan istanbullu, soylu bir kadındır aslında.

Noyan sülalesi çok değerli, köklü bir sülaledir. öyle sıradan bir sülale değildir.

Bu kadının eşi çok iyi bir müzisyendir mesela kimse bilmez. Acayip bir müzisyendir hatta.

Türkiye'de saykodelik müzik yokken o tınıları ülkeye getirmiş olan kişidir eşi...

Kendini sonradan dine vermiştir. Ben bunu neden anlattım?

Engin Noyan olsun, eşi olsun...

Bu insanlar eski istanbullu ailelerdendir ve de oldukça kültürlülerdir.

iran Devşirmesi Soner Yalçın'ın yalan dolan hikayelerini okuyarak inanan kitleden değillerdir, çünkü birçok olayın birebir şahidi olmuşlardır.

Bazılarına anlatamazsın gerçi böyle şeyleri. Lütfen karşınızdakileri çok daha net bir şekilde araştırarak yargılamaya kalkın.

Belki de sizden daha bilgili ve kültürlüdür. Sırf eşi bile istanbul Alman lisesi ve viyana üniversitesi felsefe fakültesi tiyatrobilimi enstitüsü'nde eğitim görmüş bir adam.

Ayrıca aynı ulu önder Mustafa kemal Atatürk'ümüz gibi Priştine kökenli Arnavut'turlar.
(bkz: havlayan akit ısırmaz)
Toplasan dedesi nenesi okuma yazma bilmeyen, annesi babası 20-30 yıl önce büyük şehir gördüğü için hala tezek kokan insanların "makam kapma teşebbüsü" olarak gördükleri fakat oldukça doğru olan sözlere imza atmış olan son derece köklü, soylu bir istanbul kadını.

Bazıları Tunceli, Sivas, Erzincan hatta Türkiye'nin her bir yanına serpiştirilmiş olan iran Devşirmesi soylardan geldiği için bu insanlara laf etme hakkını buluyorlar kendilerinde.

Meğerse bilmiyorlar ki eşi bile istanbul Alman Lisesi ve Viyana Üniversitesi Felsefe Fakültesi Tiyatrobilimi Enstitüsü'nde eğitim görmüştür. Türkiye'ye döndükten sonra bir müddet istanbul Şehir Tiyatroları'nda yönetmen ve dramaturg olarak çalışmıştır.

Yahu siz her dinini yaşayana ak-it diyorsunuz da kendiniz al-it olmuyor musunuz? Ne biçim bir kafa yapınız var lan.

Ciddi anlamda köyden gelen iran Devşirmesi Al itler bağdakileri kovmaya çalışıyor çünkü kenya kenetlenmesini dini ritüel edinen ataları yüzünden her birinin 7-8 kardeşi var.

(bkz: kenya kenetlenmesi/#43101858)

Geçiniz bu işleri efendim. Ayıp ediyorsunuz.
Doğruları söylemiş.

Herkese düşünce özgürlüğü; müslümanlara yok, öyle mi?

Az bile demiş. Helal olsun.
https://mobile.twitter.co...amp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Bu fetö artıklari kendini kamufle etmek için bòyle lağım faresi ağızlı oluyorlar genelde.
Listem hazır 50 kişiyi indiririz ne demek lan dağ başımi burası. Varsa bildigin suç isnadı savcılık orada.
Ülkede birbirini tehdit eden edene.
Mafya uyeleri hergun tehdit videoları yayinlar oldu.
S. soylu napiyor acaba.
islamın ikbali bunun eline kaldıysa takvası olana acırım.

Onun ötesinde tek kelime etmeye değecek insan değil.
Tutuklanması gereken çomar. Çok fazla diriliş ertuğrul izlemiş.
yani diyor ki ; bu kadar yağ çektim, artık bir yere müdür, yönetim kurulu üyesi falan atanmam lazım.
Feto teror örgütü eskileri bunlar,yalakalık için yaptıklarını düşünüyorum.
sevda noyan gibilerini görünce midem bulanıyor. niye bu kadına soruşturma açılamıyor? bir twit yüzünden sabah millet evinden alınıyor..ama alanen ölüm tehditi yapan kadına hiç birşey yapılmıyor. bunun adına "şahsım demokrasisi" denir.
bakın hani bazı şeyler vardır ya; "hiç şaşmaz" deriz sonunda. bunu okuduğunuzda da "hiç şaşmaz" diyeceksiniz...

sevda noyan...
fethullahçı samanyolu tv'de yıllarca program yapan ve fethullah'ı sürekli öven engin noyan'ın eşi.
engin noyan bir zamanlar engin noyan'dı. eşi esen noyan ile ikili bir şekilde müzik yaparlardı.

sonra engin noyan birden bire fethullahçılarla beraber olmaya başladı.
isminin başına "münib" sıfatını getirdi. münib engin noyan adını aldı...

engin noyan, esen noyan ile evli iken esen hanım'ı terk edip, sevda hanım ile imam nikahı ile evlendi ve beraber olmaya başladı.
üstelik bu beraberlik sırasında sevda hanım da başka biri ile evliydi.

bunları ben söylemiyorum, sabah gazetesinin arşivlerinde var;
görsel

durun bitmedi...
bu sözde yerli ve milli, ak partili sevda noyan'ın daha da geçmişine inelim.

kendisinin kızlık soyadı köse.
yukarıda da belirttiğim üzre kendisi fethullahçı engin noyan ile birlikte ahlaksız bir yasak ilişki yaşıyorken evli durumda.

sevda noyan o yıllarda "tesettürlü makyöz" olarak magazin basınında yer alıyor.

şurada tesettürlü makyöz sevda hanım'ın tesettürsüz hali;
görsel

kiminle evli?
massimo reggio ile. levanten bir iş adamı, yani bunların dünya görüşüne göre bir kafir.

sevda hanım'ın massimo reggio'dan 2 çocuğu var ve 2 çocuklu tesettürlü mütedeyyin makyöz hanımefendi kocasını terk edip kendisi gibi evli engin noyan ile birlikte oluyor.

9 aralık 2000 tarihli hürriyet gazetesine gidelim.

--spoiler--
Daha önce izmirli bir levantenle evli olan ve dekolte kıyafetlerle davetlerde boy gösteren Sevda Köse de sonradan Engin Noyan gibi çizgisini değiştirmiş. Ancak Sevda Köse, hálá boşandığı eşinin soyadı 'Reggio'yu kullanıyor. Engin Noyan'ın 2 yıldır birlikte olduğu öne sürülen Sevda Köse, eski bir güzellik uzmanı. izmir'deki yerel Ege TV'ye makyöz olarak giren Köse, Genel Müdür asistanlığına kadar yükseldi. Sevda Köse, Ege TV tarafından düzenlenen yarışma gibi birçok organizasyonu gerçekleştirdi.

Boşandığı levanten işadamı Massimo Reggio'dan bir oğlu olan Köse, kapanmadan önce izmir gece yaşamının renkli simalarındandı. 4 yıl önce Bursa'da Olay TV'ye giden Köse'nin, son olarak orada bir yerel radyoda yöneticilik yaptığı belirtildi.
--spoiler--

malum hürriyet gazetesi de artık yavşak, pardon yandaş bir gazete oldu, o yüzden onun da ekran görüntüsünü koyalım;
görsel

hülasa...
engin noyan'ı fetö örgütünün içine çeken kadın işte bu sevda noyan'dır. kendisi fetö'nün katolog ablalarından biridir ve engin noyan'ı tavlayarak, yahut ikisi birlikte karar vererek fetö örgütüne girmişlerdir.

sevda noyan'ın kocası engin noyan'ın da fetö geçmişini hatırlayalım;

belge-1;
görsel

belge-2;
görsel

tabi şimdi her akp'li gibi, fetö'den, samanyolu tv'den akp'nin vakıflarına, akp'nin sağladığı imkanlara yerleşmişler.
görsel

son olarak, malum videoyu iyi seyrettiniz mi?
bir kez daha seyredin.
https://streamable.com/6c8575

ne diyor?
"15 temmuz kursağımızda kaldı, istediğimizi yapamadık..."

bu fetö ablasının söylediği şey gayet anlaşılır değil mi?
15 temmuz'da istediklerini yapamadıkları için kılık değiştirip şimdi akp'li gibi görünüyorlar işte.

kendisine fetö ablası diyorum. gayet de rahatım, zira kendisinin fetöcü olduğuna dair çok net belgeler var.
örnek: 2014 yılında attığı tweet.
görsel

not: bu fetö ablası ile birlikte program yapan esra elönü konusuna hiç değinmiyorum bile, onu zaten herkes tanıyor.
Kocası yıllarca Samanyolu tv de program yapmış kadın. 15 temmuzda işler tersine gitmese hangi safta olacağı gayet açık olduğu halde bugün kalkmış maval okuyor. Bunların hepsi aynı kalıptan çıkmış tipler, sözlükte de benzer tipler mevcut dünün fetullahçıları, kendileri açığa çıkmamak için bugün herkese kuduz köpek gibi saldırıyorlar.
15 temmuz dan ekmek yemek için uğraşan son tiplerden.
yazısını okuyarak varlığından haberim oldu. ilk aklıma gelen fetö soruşturması mı açıldı acaba diye düşündüm. durduk yere bu tür şeyler yazan, söyleyen tiplerin sonu farklı bitiyor çünkü. bkz: sedat peker, daha dün hükümet yanlısı konuşmalar yaparken şimdi ülke dışından saydırıyor. bkz; reza zarrap, dün kankaydılar bugün abd de vatan hainliği yapıyor. genelde başları belaya giren, geçmişleri kirli kişiler hemen bu tür ucuz taktiklere başvuruyorlar.
ülkede suç kavramı kimi eleştirdiğine, kimi tehdit ettiğine göre değişiyor.

andavalın biride kalkmış kocası çok bilgiliymişte şurada şurada okumuş diyor, ulan bu adamlar samanyolu tv de fetönün g*tünü yalıyordu, ondan öncesinde barlarda şarkı söylüyordu. biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz kardeş sen boşuna kendini kasma.

kadına bak ya 50 kişiyi öldürecek donanıma sahipmiş, meğer komşularını gözlemliyormuş listeyi de hazırlamış, Müslüman olacaklar birde hani bizim dinimiz hoşgörü sevgi diniydi ne oldu.

kendileri çalıp kendileri oynadıkları darbeyi başkaları çıkaracakmış gibi algı yapıyorlar. pisliğinizde boğulun, insanı kin ve nefrete sürüklüyorsunuz, amacınız iç savaş çıkartmak mı?
kocasının feyzo ya yağlama ve bağlama çekmekten başka bilinen bir sanatı yok, karı koca işsizkaldılar anlaşılan gör beni reyiz oyunlarına başlamışlar.

şu kadının söylediğinin 10 da 1 ini başkası söylese

bize darbe yapacaklaaaarr deyip ortalığı yakar yıkarlardı

şimdi tüm ak güruh ölü taklidi yapıyor.
görsel
görsel
görsel
görsel

Şimdi gelip bu soyu köklü, istanbul hanımefendisi insana laf etmek bana düşmez. Eşi de kendisi de büyük değerlerdir. Hepimizin anneleri, eşleri, kız kardeşleri ve kızları var. Bir kadını sözleri yüzünden linç etmekte nedir?

Ama görüyorum ki bazı beyin sefili, şeref ve haysiyetinden şüpheye düşülecek insanlar gelip bu güzel kadına "Fetöcü" yaftası yapıştırmaya çalışıyor ki bu çok yanlış.

Ulan madem bu kadına Fethullah Gülen'in gazetesinde mi, kanalında mı çıktı ve yazdı diye (tam olarak bilmiyorum ve emin değilim) böyle bir yafta yapıştırmaya çalışıyorsunuz, ki sizin bu insanların kültürüne, maddiyatına, köklü soyuna yetişme imkanınız olmadığı için istediğiniz kadar çamur atın alçalmazlar.

Alçaklar çamur atarak kimseleri alçaltamazlar zaten, kendi aralarında sadece egolarını tatmin eder ve kokuşmuş nefeslerini kendi ortamlarında solumaya devam ettikleri için aciziyetlerinin de farkında olmazlar.

Nasıl oluyor da Ekrem imamoğlu olsun, "türkiye ile iran arasında savaş çıksa, iran tarafında yer alırım!" diyen Eren Erdem olsun, 23 nisan geldiğinde 1915'i düşünerek hüzünlenen, sosyal medya hesaplarından "bir gün sonrası ermeni soykırımkongo kanamalı ateşidir unutmayın" yazan Canan Kaftancıoğlu olsun hiç aklınıza gelmiyor?

Onlarda Fethullah Gülen Gazetelerinde yazmadı mı? Kanallarında yorumculuk yapmadı mı? Nasıl bir şeref ve haysiyet eksikliği ulan bu. B12 eksikliği olsa, demir eksikliği olsa halledilir ama bu halledilmez!

Soylu ve köklü bir kocanın eşidir efendim. Bakmayın buradakilere sizler.
söylediklerini yapacak güven özveri ve tecrübeye sahip değildir. ilk sırada kaçacak yalakalardan yalnızca bir tanesidir. bunlar rüzgar nereden eserse oraya gidenler.
Tankı egzozuna atlet tıkayıp durduracağını sanan salaklardan.Bir şehit yakınının dediği gibi bu yiğitliklerini pkk denen köpek sürüsüne karşı göstersin de görelim bunlar da o göt var mı?
menopoz teyze yavaş gel yerler yaş...
adamı bi sikerler şeytan bile çeker maşallah..
detaylı bir portesi var burada

http://www.enbursa.com/ya...adini-taniyorum-9711.html
Aksi durum için italyan vatandaşlığı bile almış ötüyor bir de orda burda.
lan ciddi ciddi kahkaha attım izleyince kadını. eğer söylediklerinde ciddiyse akıl hastanesine yatması lazım.

lan demiş ayaklarını denk alsınlar öyeki mal da dört ayaklarını denk alsınlar. hayatları boyunca dört ayaklı zekasından öteye gidememiş mallar gelmiş kendileri gibi düşünmeyenleri tehdit ediyor.

senin sitende değilim ama açıkça o sevmediğin tehdit ettiğin insalardanım. 50 kişiyi götüreceklermiş.

lan sülalen aşiretin gelsin hadi bakayım ne yapacaksın. gel bakayım sen bir yüreğir'e kim kime ne yapıyor.
Yanlış anlaşılmasın, doğru anlaşılsın; bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var,benim listem hazır. demiş.
normal insanların konuşmayacağı üst perdeden; insanları dizayn etme çabası. Tamamen rezillik. Her şeyin aşırılılığı hiçbir zaman olumlu olamaz.