bugün

Tüm olanlara ve yaşananlara bir sitemdir.
''sessizce osurdu, kıvrımlı kalçalarını sandalyeden bir anda kaldırdı, etrafa bağırsaklarında pekiştirilen akşam yediği aslında pek de sevmediği ancak zehra ile birlikte yedikleri için zevk alırmış gibi yaptığı et sotenin kokusu yayılırken, dalgaların kıyıyı yalayan sakin hareketlerine benzer adımlarla uzaklaştı oradan. çiftlerin sarmaş dolaş olduğu, ancak sadece onun huzurlu olduğu o kekremsi kokuya sahip müzikholü böylece kendi özüttüğü yiyeceklerin kokusuna boyayıp uzaklaşmıştı, ince ve uzun saçlı, burnu troçki'ninkinden hallice olan bezgin adam.''

daha da karizmatik bir eylem haline getirilebilir.
Seni kokumla başbaşa bırakıyorum demenin farklı bir yoludur.

Tuttum bunu.
300 kisilik salonda aksam seansina film izemek icin gitmisti sahis. 2 saatlik filmin ilk yarisini havalandirilmamis salonun terli ortaminda izledikten sonra arada rahatlamak icin ciktigi balkonda ki o hunhar kalabaligin icine girmek istememisti sahis nedendir bilinmez tum avm deki insanlar ordaydi sanki. oyle ki sigara icmeyen diger sahsa donup dediki bak sahis 2 sen sigarayi hep tatmak istemistin ya gir surda bir tur at 30 yillik ihtiyacini karsilarsin diyerek kahkahaya bogulmustu ardindan salon gorevlisini yakaladilar ve dedilerki, efenim 300 kisilik salonda havalandirmalar nasil acilmaz terden on koltuktaki obez ciftin salgilari bizi mahvetti. dedi. ardindan yaptigi hatalari kabul eden salon gorevlisi hemen gidip havalandirmalari acti nezih ve serin bir ortamda 2. yariya baslamistik. keske baslamasaydik arkamizdaki kadin tum film kahramanlarini sanki ozurluymus gibi kocasina gulerek anlatti, 90 derece kafasini dondurerek arkadasina bakan sahsim gercekten yahu bu diger filmdeki o adam diyerek 10 dk kadir kocasinin cevaplayip susturmasi gerektigi karisini ben sahsim susturdu. velhasil o cileli film izleyisinin ardindan sira cikisa geldiginde loki yi bekledik cunki diger filmden bir msj gizliydi filmin sonunda. lokiydi o hala olmemisti heyecanlandik. ardindan film elestirmeni kesilen insanlar arasindan sizarak merdivenlere yoneldik 4 kisiydik. 2 arkadastan birinin ayagi incinmis oldugu icin onlar asansore yonelmis arkadaki park alanina inmislerdi bizde diger sahi 4 nolu arkadasimla filmden kesitler sunarak dalmis on kapiya yonelmistik sonra sahis 2 nolu arkadasim aradi neredesini hiamini diyerek azarladi. geliyoruz totis dedikten sonra tamam kanki bekliyoruz diyerek kapatti. o gun alis veris merkezinin sagindan arkaya dogru ilerlerken midemdeki kotulugu hissettigim gibi arkama baktim kim se yoktu sagimda ve solumdada arkadasimi onden gitmesi icin uyardiktan hemen sonra 9 adim boyunca osurdum tum o vahset 2,5 saatin acisi gibiydi, artik rahatlamistim bir sigara yaktim ve agir agir gecenin karanliginda otomobile dogru kayboldum.
içindeki kötülüklerden tamamen arınma diye buna derim. sessiz Ve etkili..
ardında soru işaretleri ve gizem bırakmaktır.
birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde asla yapılmamalıdır.
Kötü şey iyi insanın içinde durmaz felsefesi ile insancıl bir eylemdir. Sizde ceketi alıp gidecek kadar uzmeyin o insancigi.
kokuyu hesaba katmazsak Ortama yayılan, sessiz bir eylemdir, "sessiz ve derinden" gelen. Diretmeden, direnme içermeyen. Gerçek olsa bari hayalimi kıran, canımı acıtan, hüzne salan, Sukutuhayal yaşatan.