bugün

ve karşılık olarak çok beklersin cümlesinin ardından gelen engel...
içim acıdı lan yeminlen. kısa ve net çaresizlikle birleşen sikindirik bir durum ama bazı entrylerde süper zekalar sevgilim var benim ehe ehe çok kuulum serzenişi daha sikindirik malesef.
Kıyılamaz bunu diyene ne olursa olsun.
"Ayrıl benden" yazmakla aynı şeydir.
sana dokunamıyorum, kokunu içime çekemiyorum, sana sarılamıyorum diyemeyenlerin, bütün eylemleri tek bir cümleye ve frekansa sığdırması durumu.
Ezikliğin dip noktasıdır.

Ha ben de yaptım ordan biliyorum. iyi de ne yapabilirim yazmıştı. Sonra gururuma yediremeyip ben onu engelledim.
Akabinde onun seni araması... Ne güzel hayal dimi yarraklarım?
bakın beyler bu dramın ses tellerine vurum halidir.

bin defa düşünür yazarsın bunu, yolladıktan elin ayağın titrer, allaha dua eder mesaja bakamazsın.

çünkü sevince böyle oluyor.
çünkü böyle olacak kadar sevmeyin..
Arıyorum açmıyorsun ne güzel ya meşgul çalsaydı?
Cevabın hayır olacağını bile bile sorulan, içimi acıtan sorudur.
Cinsiyet farkı gözetmeksizin çok safiane bir mesajdır bu.
Bunu bana bir kız yazsa saat kaç olursa olsun evine kadar gideceğim cumledir. Su ana kadar oldu mu böyle bir kız olmadı ama olsayı giderdim.
Yazmadan ararım. istediğim şeyi yapmakta özgürüm ki başlığı görünce aradım. Evet. Engellemiş. Bazen de pek takmamak gerek.
got ister biraz. gurur yapipta bunu soyleyemeyen o kadar insan var ki...
bilinçaltında her zamanki gibi sadece cinsel güdüler olan eylemdir.
Nazik bir ergen ya da henüz ergenlikten çıkamamış yetişkin tavrı.
Her boka bi' ergen kalıbı yapıştırıyorsunuz. Tamam aramıyorum vazgeçtim siktir git amın oğlu denildiği zaman da örseleniyorsunuz. Az insan olun insan. Orada bir özlem var. O özlemi sikik egonuzla bok etmeyin.
ses kaydı gönderip hemen defedilmelidir. hatta engel blok sur hendek ne varsa araya konup uzaklaşılmalıdır.
Şöyle bir mesaj alsam mesajı atan kişiyi ben ararım.

Neden? Çünkü bana bir adım gelene 10 adım gitme özelliğim.
Can Kazaz-Biraz.
Kıza 900lü hat muamelesi yapmaktır.
Keşke yazsalar. Ama yok...
(bkz: sadece gülümsedim)
bu cümleye "çok beklersin." yazan insan kazmadır. sevmeyin onu. çok net. insan eğer henüz insani duyguları tam olarak ölmediyse, birinden nefret etse yapamaz bunu.
sesini özlediğiniz biri muhtemelen konuşmadığınız biri, boşverin özleyin birgün unutuyorsunuz zaten.