bugün

incik, boncuk, toka, ıvır zıvır gibi küçük aksesuarların satıldığı mekan açmaktır. birkaç yıl önce bu tip aksesuarlar satılan bir standın önünden geçerken merakımdan sordum. ödedikleri kira ayda 5bin lira. 3 kişi çalışıyor? demek ki bu işte para var hacı.
tuhafiyeci açmak hem çok az sermeye ister hem de emek/kazanç oranı yüksektir. her gün dükkana doluşan güzel hatunlar da bonustur *
(bkz: tuhafiyeci)
Vakifbank tan hisse senedi alin... Piyasadan kesidesi tikanmis senetleri faktoring firmalarindan alip bana getirin %102.5 - 160 % kar vereyim.
(bkz: forex)
şuan için en iyi giden ve kar getiren işlere bakarsak organik tarım ve sağlık sektörü baya bir önde gidiyor.

bunun nedeni gelişen teknoloji ile sağlık imkanlarının artması ve günümüz insanının sağlıklarına daha çok önem vermesi ile alakalı. ayrıca sürekli doğan bebek, yaşlanan insanlar ve ölümlerinden önceki tedavileri para kazanmak için bitmeyecek bir sektör,

organik tarıma bakarsak ileride sonuçları ne olucağı bilinmeyen gdo lu gıdalardan çok daha avantajlıdır yüksek kar getirir ancak satışı için bir çevreye sahip olmanız ve iyi bir yatırım yapmanız gereklidir hele ki toprak ve tohum kontrolü ve onay belgeleri için.
siz de yattığınız yerden göt büyüterek ayda 3 bin dolar kazanmak ister misiniz?
tarım sektörü ölmez. teknoloji ile verimi yükselttiğiniz vakit en çok kazanan ve piyasa hareketlerini belirleyen büyük bir firma olabilirsiniz. yani kolay yoldan hızlı para kazanmak isteyen yazarlara tavsiyedir. bunun yanında sakın müzikle uğraşmayın ben gibi, sadece götürüsü var.