bugün

izmir Emniyet Müdürlüğü’nde görevli olduğu iddia edilen bir polis memurunun bugün yakalanan seri katil Atalay Filiz ile selfie yaptığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerde polis memuru bu kadar uzun süre kaçmayı başardığı için Atalay Filiz'i tebrik ediyor. Atalay Filiz ise polis memurunun selfie isteğini geri çevirmeyerek, "Gel abi yapalım" diyor.

polis teşkilatının içler acısı hali . yazık vallahi bu millete .
görsel
seri katilin poz verdiği gözlerden kaçmasın lütfen.

ahahaha kahkaha attım allah affetsin.
Ekmekten sütten degil de beyinsizlerden vergi alinmasi gerektigini gösteren insandir.

Geven geven konuşuyor bir de mal.
insanlar anarşizm mi arıyorlar içten içe anlamıyorum.
istemsizce güldüm.
insan bir instabeauty retrica falan kullanır bu nedir ya?
Ayrıca tam kapak fotoğrafı yapmalık.
polisin saf zekaya olan saygısını gösterir..
ogün samast gibi bir serseriden sonra polis teşkilatının da zihinsel gelişimde olduğunun göstergesidir..
zira gerçekten de bir seri katil kolay yetişmiyor arkadaşlar..
arkadaşla ben de selfie çekilmek ister hatta imzalı fotosunu bile alırdım..

saygılar büyük insan..
Atalay da bildigin poz vermis adam guluyor lan.
en azından atalayın sesinin, mülayim caferin sesinden hallice olduğunu gördük. bu da bir şeydir.
ben sana ne diyecegimi bilmiyorum amk malı dediğim insan. lan amk sizin aldığınız paralar haram lan. seni bi siktretseler de aç kal, ben nasıl sevinirim varya, amk pici yanındaki bir suru insanı ağlatan, acısı hala sogumamis insanların yakınlarını öldüren bir manyak, senin fotoğrafını skimmm.
adam demiş kii katile iyi davranılır yumuşatılır falan. Bre bize beyin satmaya çalışan zat-ı meczup. Hadi onun için yaptılar diyelim, atalay filiz şuan sence internete girip bunun keyfini mi yaşıyor? Abi memlekette akıllı insan yok yemin ederim.
iyi polis kötü polis örneğini verenler dilek doğan'dan habersiz galiba.evinde vurularak öldürülüşünü kafamızın basacağı şekilde açıkla bakalım.
burda videosu var.

http://www.diken.com.tr/u...-uc-yil-kacmayi-basardin/
olabilecek birşeydir. Sonuçta ülkede ünlendi eleman Polisin hayatını yakmamak lazım. Eğer polisse.
ikinci ogün samast vakası. https://www.youtube.com/watch?v=BkmssS7Cw0Y
Polis miymiş lan o. %50nin %1idir. Üç sene kaçtın ta helal olsun diyor herife. işte çalıyor ama yapıyor diyenlerden biri. Olm siz cebimizdekileri çalanları başa getirdiniz. bu adam üç sene kaçmış çok mu? Ne kadar mal ile dolu bir ülke topraklarında yaşadığımızı gösteren polistir.
profesyonellikten uzak bir davranış.

memleketin algısı ve yaklaşımı açısından iyi bir örnek.

(bkz: ünlü birini görünce yapılacak hareketler)
Göklerden bir ses geldi "Abi polis olacam ya oh 3,500 maaş"
türk polisi işte. ne beklersin ki?
bir katile " gel bi selfie çekelim " diyen güvenlik(!) görevlisidir.

hadi bu polis bir gaflete düştü, bunu videoya çekip yayımlamak nedir?
Bunca zaman neden yakalanamadığının en net cevabını vermiş pişkin gülüşlü polis.
ülkemin seri katili bile dolmuşta yakalanıyor, buna da şaşırmadım.
Biri gider katille selfie yapar, biri gider canlı bomba patlatilan yerde o kargaşa o kan içinde selfie yapar, biri gider cenaze töreninde tabutla selfie yapar, biri gider mezarda ziyaret diye selfie yapar. Memleketimden insan manzaraları.
yiğit özgür karikatürü gibi, zaytung haberi gibi olay.
işin ilginç tarafı adam ironi yapıyor. şahsen ben de tebrik(!) edebilirim bunca zaman kaçmayı başardığı için. adamın yüz ifadesinden taşak geçtiği belli değil mi? bazen sırf yönetime bi şeyler söyleyebilmek/söylemek için konuşan "koyun" olmadığını iddia eden çok bilmiş koyunlar, birkaç çobanın peşinden koyunluğunu yapıyor, çok ilginç ve asıl ironik olan durum da bu kanımca.
önüne geleni polis diye alır semerini serbest bırakırsan böyle olurdur.
nedense şaşırmadım ne de olsa biri ölse veya birileri birilerini yaralasa müdahale etmektense hemen kameralar çıktığından normal yani.
mal sürüsü.
Artık sosyal medyanın milleti delirttiğinin net göstergesidir, napıcan o resmi çekip amk millet yakında sıçtığı boku çekecek.
güncel Önemli Başlıklar