bugün

SÖZLÜKTEKi ANTI-NURCU BÜTÜN ENTRYLERE EKSi OY VEREN, ABiLERiNi VE ABLALARINI DA DURUMDAN HABERDAR EDiP ONLARIN DA EKSi OY VERMESiNi SAĞLAYAN, O DA YETMEZ iSE NURCU MODLARDAN BiRiSiNE (EGER VAR iSE) ENTRYi SiLDiREN, VE DEVAMINDA iLGiLi ENTRYi GiREN YAZARIN GELMiŞ GEÇMiŞ BÜTÜN ENTRYLERiNi EKSi OYA BOĞAN YAZAR KiŞiSiDiR. *

yeter artık editi: siz eksi verdikce ben gaza geliyorum *
hoca efendi hazretlerinin talimatıyla hareket etmesi muhtemel bünye.
akp' ye atılan laflardan sonra, seri eksi oy verme mesleğini edinmiş nurcudur.
düşünceye haksızlık ederken ne kadar günaha girdiğinin farkında değildir bu nurcu, aburcuburcu.
en az %46 orana sahip olduklarını düşündüğüm grup üyesi.
an itibarı ile aklımdan geçen başlık. ne zaman el tayyib-ül recep hakkında olumsuz bir entry girsem, şeytan taşlama aşkıyla yanıp tutuşan bu guruh, "ahanda şeytan, basın eksiyi" deyip oylarını yağdırıyorlar. ama oradaki emeğe saygısızlığın, hoşgörüsüzlüğün ve vs.nin dinimiz tarafından hoş karşılanmadığını unutuyorlar. uyaralım, sevaptır.
(bkz: yapmayın hepimiz din kardeşiyiz)
seri eksi oy veren laikde olabilir,sonuçta eleştirmeyi bilmezseniz eksi butonu aşınır yani,nabalım.
(#2756601) buna benzer türden bir şey.

edit: adam bunu eksileyerek diyor ki; "evet ulan aynen öyleyim..." fethullah hoca efendinizin göz yaşları kurusun inşallah... -çok büyük beddua ettim oğlum-
alternatif olarak :
(bkz: seri eksi oy veren ılımlı müslüman)
kesin badem bıyıklıdır ve yazın kısa kollu mavi gömlek giyer yada mavi çizgili de olur, acık gri kumaş pantolon giyer bu arkadaş, genelde paçaları kıvrılmış halde terlikle dolaşır.
ılımlı müslüman ım diyerek arşınlar yolları, amma velakin kimse bilmez mi onun nurcu olduğunu? hangi dönemlerden geçen insanların %46'sı olduğunu?
Takunya kokar ortalık eksi oylar arttıkça, göze yeşil gelmeye başlar artık her renk. Ama o iddaa eder ılımlıyım ben ılımlı !! şeriat bile daha saygın bir hal almaya başlar senin ılımından..
Bıyıklar badem olur, kafalar ampulleşir, ama bilinir ki o ampul patlar günün birinde. Kokusu çıkar boku çıkmadan..
nur topudur.
namazında niyazında eksi oy veren ibnedir.
(bkz: akp ye karşı olan herkesi solcu sanmak)
(bkz: akp ye oy veren herkesi x sanmak)

(bkz: akp ye oy vermeyen herkesi y sanmak)

(bkz: akp ye gıcık olanları z sanmak)
seri eksi oy veren ibneyle kan bağının bulunmadığını düşündüğüm ampulcü.
nefesini ensemde hissettiğim şahıstır.
dinlerine *en ufak bir eleştiride bulunulduğu zaman azarlar.
abi-abla konseyi toplanır ve hep beraber eksileme operasyonu başlar.
seri eksi oy alan ibnenin bir numaralı muhattabıdır.
anüsünde şampanya patlamış nurcu dur.
güncel Önemli Başlıklar