bugün

beyaz show da zenci gırtlağıyla yardırmakta olan yetenekli tiyatrocu. albüm yapması şart olan kişi.
(bkz: sen neymişsin be hacı)
çok başarılı bir oyuncudur. bir tek kusuru vardır: iyiyi de oynasa kötüyü de oynasa, ciddi de olsa şakacı da olsa hep sevimlidir, hep sempatiktir. bir türlü itici olamaz bu adam. nam-ı diğer serji. yirim. küçük şeyler'den beri severek takip ediyoruz.
görsel

tanıdık yüz.
efsane bir oyuncudur kendisi... son canlandırdığı karakter "Seksenler" dizisinde "Ergun Plak"... çok yetenekli efsane oyuncu...

Rol aldığı tiyatro oyunları
- intiharın Genel Provası : Duşan Kovacevic - istanbul Şehir Tiyatrosu - 2009 - Yöneten: Nurullah Tuncer
- Vur Yagmala Yeniden : Mark Ravenhill - Tiyatro Dot - 2008 - Yöneten: Murat Daltaban
- Oyunun Oyunu : Michael Frayn - Beşiktaş Kültür Merkezi - 2007 - Yönetmen: Mehmet Ergen
- Böcek (oyun) : Tracy Letts - Tiyatro Dot - 2006 - Yöneten: Murat Daltaban
- Karımla Evleniyorum : Ephraim Kishon - Erzurum Devlet Tiyatrosu - 2005 - Yönetmen: Levent Ulukut
- Sevgili Doktor : Anton Çehov - Erzurum Devlet Tiyatrosu - 2005 - yönetmen: Emre Erçil
- Memurin Faslı : Coşkun Irmak - Erzurum Devlet Tiyatrosu - 2004 - Yöneten: Abdullah Indır
- Begendiğiniz Gibi : William Shakespeare - Erzurum Devlet Tiyatrosu - 2004 - Yöneten: Zurab Siharulidze
- Morgan Dağından iniş : Arthur Miller - Erzurum Devlet Tiyatrosu - 2003 - Abdullah Ceran
- Scapin'in Dolapları : Molière - Erzurum Devlet Tiyatrosu - 2003 - Yöneten: Ahmet Mümtaz Taylan
- Taşrada Bir Gün : ivan Sergeyeviç Turgenyev - Ankara Devlet Tiyatrosu - 2002 - Yöneten: Zurab Siharulidze
- Azizname : Yücel Erten - Ankara Devlet Tiyatrosu (Öteki Tiyatro) - 2000 - Yöneten: Yücel Erten
- Getto : Joshua Sobol - Ankara Devlet Tiyatrosu - 2000 - Yöneten: Erhan Gökgücü
- Müfettiş : Nikolay Gogol - Diyarbakır Devlet Tiyatrosu : 1999 - Yöneten: Zurab Siharulidze
- Bir Yaz Gecesi Rüyası : William Shakespeare - Diyarbakır Devlet Tiyatrosu - 1999 - Yöneten: Semih Sergen
- Kayıplar : Ariel Dorfman - Ankara Sanat Tiyatrosu - 1998 - Yöneten: Rutkay Aziz
- Barış Adası Korsanlara Karşı : Hakan Güven - Ankara Sanat Tiyatrosu - 1998 - Yönetmen : Hakan Güven

Rol aldığı dizi filmler
- Seksenler, - 2012 - Ergun Plak
- Ezel, Uluç Bayraktar - 2010-2011 - Selim Ugurlu
- Benim Annem Bir Melek : Hakan Algül - 2009 - ibadullah- Azeri asıllı iş adamı
- Yol Arkadaşım : Irmak Çığ - 2008 - 2009 - ilker Elmastaş
- Hatırla Sevgili : Ümmü Burhan - 2006 - 2008 -
- Saksıdaki Ağaç : 2001 - Oğulcan
- Bizim Evin Halleri : Samet Polat - 2000 - Karl Gurur
buradan takip edilebilir * https://twitter.com/serhatmkilic
şuanda seksenler dizisinin ergun plak rolünü oynamakta. mükemmel oyuncu ki bana göre oyunculugu kadar seside güzel olan oyuncu. Ezel'de de kenan birkan'ın abisi rolünde kısada olsa oynamıştır. bilkent mezunudur.
seksenler dizisinin ergun plak karakterını canlandıran hayran oldugum oyuncu.
Aslında Burcu Esmersoy ile Tanem Sivar'ın sunduğu magazin programına katılmasa daha bir mutlu olacağımız oyuncudur. Kadınların tuhaf esprileri arasında boğulup kendini ifade bile edemedi, Serhat ustaya programda yazık oldu kanaati hakimdir hayran çevresinde.
An itibariyle Bugün TV'de Ali Atıf Bir'in konuğu olan, ancak her lafın ortasına atlayıp Seksenler dizisindeki rol arkadaşı Sami Usta Berat Yenilmez'i konuşturmayan tiyatrocu şahıs. (bkz: sempatik neyse ki).
oyunculuğun kitabını yazmıştır. ben böyle tatlı bir adam görmedim.
gülüşü çok güzeldir.
"tereddüd etmedim, tereddüd beni etti."

yıkıldım. gerçi müfit can saçıntı'Yı tebrik etmek gerek aslında ya...
cem yılmazdan daha komik eleman.canım sıkılınca açıp izliyorum.*
(bkz: röehhh)

http://www.youtube.com/watch?v=rePWvcT_MiM
adamın hakkında 25 entry girilmiş, cem adrian adına 1000 civarı. tamam cem adrian da büyük yetenek eyvallah ama (tabii ki bu ikisi karşılaştırılmaz o ayrı da) bu herif gümbür gümbür geliyor arkadaş. böyle bir yeteneği fark etmemek enteresan. sanırım sözlük ahalisi fazlasıyla uzak yaşıyor popüler kültürden ya da popüler kültürden uzak durup rafine zevklere sahip olma entelliği derdinde.
seksenler dizisine can veren muhteşem oyuncu.
tekrardan uyanık bar ve paranoyak tarzında bir program yapmasını istediğim adam.
üstün dökmen'in programlarında tanınan kaliteli sanatçı.
çok kaliteli bi oyuncu. uyanık bar zamanlarında sergilediği performanslar müthiştir. gangsta's paradise parçasını iyi yorumluyor ayrıca.
ergun plak'ı muhteşem canlandıran sanatçı.
gangsta's paradise yorumuyla bir kez daha hastası olduğum adam, adamın dibi.
tövbe adlı şarkıyı harika yorumlayan oyuncu.şuradan da dinlenebilir : http://www.youtube.com/watch?v=4wA2pTWQ4O0

beğenildi ise diğer seksenler dizi oyuncularının da şarkılar söylediği albüm satın alınabilir: http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=71359
gezi parkı eylemlerinde bizzat görülmüş oyuncu.
http://galeri.uludagsozlu...hat-k%C4%B1l%C4%B1%C3%A7/
hatırla sevgilide oynamışlığı olan oyuncu.
Namıdeger ergun plak. Diziye dönmesi isabet olmuştur.
iz tv'de farklı rotalar isminde gezi belgeseli yapmış oyuncu. belgeselde varşova, krakow ve berlin anlatılmıştır.
Ay çocuk programı sunuyor. Yalan makinası ile konusturuyor falan. Çok iyi ya.
güncel Önemli Başlıklar