bugün

bu arkadaş da paylaşsın az yakan israf etmeyen ekrem imamoğlu nun bisikletini .

https://www.youtube.com/watch?v=zruP7hMwIPY
Hakkımda entry girmek isteyen olursa lütfen serefsizimbenimaklimagelmisti yi kullanın. Ne farkı var demeyin çok farkı var aq. Sokucam bu ulu moderatörlerine.

Bu arada selam olsun 1 saatten fazla sevişerek adamlık mücadelemize destek olan gönül dostlarına.
46 bin entrimi az bence 3 yılda yada iki yılda geçerim inşallah * zaten kendisinde yazmaktan bıkmışlık var onu fark ettim.
trolliçe.
Eskiden böyle değildi sanki öyle hatırlıyorum.

Çok değişmiş nicki gibi.
(bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti).

Arkadaşlar burayı kullanalım ricaaa ediciiiğim.

Edit: en büyük hobim evlenip boşanmak bu arada. Ahahaha. Nasip 3 4 5 e doğru gidiyoz karı dayanmıyor sıkıyor azizim darıyor bayıyor.
ulvidir.
çaylaklıktan çıktığı gibi winxmusalı versus başlığı açmış. reyizin geri vitesi yok.

ama kız sana sinir oluyor. kesin bilgi. dost acı söyler.
Yillardir beni en cok gulduren nicklerden biri haa bir de iyi cocuk bence yillardir bana bir yanlisi olmadi konu buraya nasil geldi ksjfjfkdkg. Neyse kib.bye
oooo ceylinim naber ya *
hahaha ulan ya.
bazı sorunları var galiba sağa sola fotoğraflarını atıp duruyor.
her ne kadar eleştiren olsada bence özünde iyi bir insan.
Nick altıma boş yapmış yazar.
Yine yanlış yere gelmişler ya. Beyler nabıyonuz burda?
Genç kızların sevgilisi bir abimiz. Bulaşmayın lan adama. Evet.
Gel canımı da al acımıyorsan :d
Uyardık çaylak olacaksın diye dinlemedi.

Sekizinci nesil çatlak yuzır
sözlük kızlarının sözde nefret ettiği ama ne yapsa takip ettiği peşini bırakmadığı kişilik. şekilsiniz ya hamınaa..
Evde tavuk, kedi, köpek daha sayamadığım hayvanları besleyen yazar. Acaba birbirlerine saldırmıyorlar mı bunlar. Hoş evin içi kalahari de çekilen belgesel gibi. Ani saldırılar her an olabilir. Sakat iş.*
yanlış başlıktasın kardo, (bkz: serefsizimbenimaklimagelmisti) ye yazcan.
Bremen mızıkacılarının menajeri arkadaş. Şimdiye kadar kedi ve horozla lansman yaptı. Sırada köpek ve eşek var.

Edit: kare tamammış meğerse, yalnızca lansman için kuyruğuna basılması gerekiyormuş onu da yaptık. Hadi iyisin yine bremen...
Bakın bu adama zikilmiş dediğimde tepki alıyorum. Alın işte müneccim zikmiş bunu, aha dayıya sorun.
--spoiler--
sırada köpek ve eşek var.
--spoiler--

görsel
görsel

Yalan mı söylüyor adam yani? Bunu müneccimle seks yapan biri bilebilir. Adam ayaklı ispat agagahshshsbs.
anaokulunda oyun hamurundan am yapip hayal kuran velet
gelmis bana mesaj atiyor.
ibne miymiş top mu.
güncel Önemli Başlıklar