bugün

kanalda boşukları doldurmak için yayınlanan, neden se bıkmadan usanmadan izlenen özelliklede bayanların öglen yemek yaparken izledikleri beyin sulandırıcı
hala ilk kocasindan aldigi soyadini kullanan insan. su an ki kocasi nasıl tahammul ediyordur bilinmez.
Erkeklerin korkulu rüyası haline gelen farazi güzin abla....
milletin dertlerini dinliyorum hesabına parayı götüren kadın programı sunucusu.
şu işsiz günlerimizde dertlerimize derman olan,inci ertuğrul sizin sesiniz'in rakibi,seyredenlerin halimize şükretmek lazım diye kendilerini teselli ettikleri, şaaane kısa metrajlı hayat hikayeleri dizisi..
eski kocası sümer ezgünün soyadından bir türlü vazgeçemeyen sunucu.
yasemin bozkurt türevi
yüksek sesle dinlenirse insanın biotrimini bozabilen programı sunan kişi...
muhtemelen botoks yaptırmış sunucu.
eskiden kanal d de sunduğu haberleri düzenli olarak takip eden beni, yeni konsepti ile hayretler içinde bırakıp nefret etmemi sağlamış sunucudur. ayrılmasına rağmen neden sümer ezgü nün soyadını kullanmaktadır bu feminist kadın anlaşılamamıştır. isim bilinirliğimi kaybederim düşüncesi içinde olduğu sezilmektedir.
yaptığı başarılı çalışmalara ses yarışmacılığını da ekleyen, bir çok kişiye programında yardım edip halka gerçekleri sunan çoğu kişinin örnek alması gereken kişi. şu an show tv'de canlı yayında izleyebilirsiniz. gülay adında bir kadına yardım ediyor. başbakan izlesin. yardım görsün.
çok güzel olduğunu düşündüğüm,güzel omuzlu ve diksiyonu iyi olan sunucu.
efendi iken, sapıtmış kişiler kervanına katılmıştır...
televizyonda her gördüğümde kumandayı televizyonun camına doğru fırlatma isteği uyandıran hatun. bsg serap!!!
kadınları savunan, bunu yaparken de konuk aldığı kadınları azarlayan, kadının çelişkili sesi.
oldukça kültürlü bir kadın olmasına rağmen seviyesi düşük programlarda sunuculuk yapıyor. sümer ezgü'yle medya yüzünden boşandı.
sarkı soylemek lazım programında davul calmıs kısı.
kültür seviyesi, yardım severliği, güzelliği veya diksiyonu hakkında bi yorum yapamıycam ama şarkı söylemesin mümkünse, düzgün bi orkestra eşliğinde osursam çok daha katlanılır ses çıkar eminim.
şarkı söylemek lazım gibi saçmasapan polemik programlarında görünmesiyle değerine gölge düşüren spiker.
sarkı söylemek lazım'da bülbül taklidi yapan papağan.
iğrenç makyajı ve saçmalama potensiyeli ile tanınan kişi.
aşırı bronzlaşmış teni sayesinde herhangi bir anadolu klubümüzde zenci futbolcu olarak top koşturabilecek potansiyele sahip kişidir. atletik ve aşırı bronz görüntüsü kadın programlarının konseptine biraz terstir. programındaki dayak yiyen kadınlar onun kadar atletik ve dilbaz olsalar zaten kocalarının üstesinden rahatlıkla gelebileceklerdir. programa katılan dayakçı kocaların sus pus hallerinin sebebi de serap ezgü nün bu görünümü olabilir.
(bkz: yaşı bilinmeyen taş hatunlar)
yüzünde tüp patlasa bu kadar olur dediğim kadın.
o küçücük yüzündeki makyaj katmanlarının sökülmesi sonucunda yüzünün boyutlarını tahayyül etmek istemedigim insan.
güncel Önemli Başlıklar