bugün

fransız kozmetik firması. ilk olarak istinyepark'ta açtığı mağazasıyla türkiye pazarına adım atmıştır.
istinyepark mağazaları ile ben hayal kırıklığına uğratmış olan marka. insan fransa'daki gibi tapınak misali bir mağaza beklerken uyduruk kozmetik mağazası boyutlarındaki şubeleri ile tüm alışveriş hevesimi fos diye söndürmüştür.
Champs-Élysées şubesi devasa büyüklükte olan, her türlü hoş kokunun birbirine karıştığı kozmetik cenneti.
fransanin her yerinde subeleri olan kozmetik markasi. dev olup olmadigi tartisilir...
yakın zamanda ankara'da tunalı hilmi caddesinde de şubesi açılacakmış. ertuğ pasajının yanındaki küçük pasajımsı alanı almışlar harıl harıl çalışıyorlar. açılış için geri sayım başladı diye ilan asmışlar.

eskiden orada tunalı kırtasiye ve emek kuruyemiş vardı. bir de lokanta vardı ama yangın çıktı kapandı orası. bir tek erzincan mandıra kaldı, diğer dükkanların tamamı sephora'ya dahil oldu.

ne gerek vardı ki. ankara'nın hanımları zaten güzel. ama hayırlı olsun tabi, adamlar ekmek yiyecek.
ikna kalibiyeti tavan yapmış insanların çalıştığı yerdir, biraz zaafınız varsa çok para bırakıp çıkabilirsiniz, aman diyeyim. tavsiye edilen hiçbirini dinlemeden ne almaya girdiyseniz ona bakıp çıkmanızdır.
fransa'yı daha bir sevdiren şıkır şıkır ürünleriyle insanın gözünü alan mağzalar zinciridir.

doya doya bakılabilmesi için;

http://www.sephora.fr/
Palladium şubesinde, müşterilere çok yardımcı olan çalışanların bulunduğu fransız kozmetik devi. Daha mantıklı bir alışveriş yapmam için daha az para ödememi, kasada ödeme esnasında beni çekip alacak kadar önemseyen çalışanları var. Çok hoş bir hareketti gerçekten. Normalde böyle mağazalarda daha çok kazanmak ön plandadır. Daha kaliteli hizmet değil. Ancak kaliteli hizmet, bu tarz hareketler de müşteri sadakatini getirir. En azından beni kazandılar. Herhangi bir kademedeki herhangi bir çalışan, bir firma için çok şeyi değiştirebilir. Doğru yoldalar gibi. Tebrikler.
denediğim 250 liralık ruju hiçbir zaman alamayacağım için beni hayata bir kez daha lanet ettiren marka.
görsel

ürünleri hediye olarak gelince kendini daha bir sevdiren marka.*
ilkokulda stardoll oynayan komşu kızının ama bunlar stardollarla satılıyor diye ağladığı marka.
ürünlerinin pigmentleri çıldırılası marka.
Bu magazada omrumun sonuna kadar yasayabilirim herhalde ya. Inanilmaz guzel markalar var misal urban decay too faced sephora dior channel clinique clarins lancome benefit gibi gibi. Ben tunalidaki magazayi seviyorum ama izmir agorada guzel. Haa bi de ilk kez fransada gitmistim zaten o yillarda gelmisti turkiyeye.

Edit: hayirdir fakir kesim eksiliyo heralde yine.

Smdkk hala eksiliyolar abi siz eksiledikce para mi kazaniyonuz simdi jfdkdkd.
RUJLARı GÜZEL.
Bir tekin acar değildir.
bursa korupark ta şubesi açılan kozmetik markası ve mağazası. çalışanları daha yeni diye midir nedir insanı darlamıyorlar. chanel in standını ilk kez sayelerinde gördüm, mutluyum.

cinescope maskarasını deneyenleri mesaj kutuma bekliyorum arkadaşlar.
Fondöteninden memnun olduğum marka.
görsel
Diğer kozmetik ürünlerine göre kaliteli ve doğal olarak daha pahalıdır.
Kozmetik ürünler mağazası. Hala izmit’te olmayandır, üstüne internet satışı da yoktur... bir ürününü almak için izmit’ten kalkıp istanbul’a gitmek yoruyor artık ya.
10 liraya el, 20 liraya yüz kremi kaptım geçen ankamall mağazasından
Adana ziyapaşa mağazasındaki çalışanlarına terbiye vermesi gereken kozmetik şirketi.

585 liralık bana alınan parfümü verip yerine başka parfüm alacaktım. Yani öyle kuru bakmaya falan girmedim.

parfümlere baktım inceledim 2 çalışan kendi aralarında bırak ne hali varsa görsün tarzında şeyler söylediler, anlamadığımı sandılar güya.
Bu 2 terbiyesizi şikayet edeceğim
kazıklıyorlar sadece, aynı ürünü yarı fiyata alırsınız az araştırsanız.
Dünyanın en tuhaf alışverişini yapıp el maskesi aldım. Tek iyi özelliği elimdeyken bu entryi girebilmem.
görsel
Lanet olası bir pahalılığa sahip olsa da, rimeli efsanedir.
O kısa kirpikler, oluyor sana yelpaze!

Vitrinine, ağzı sulanarak bakan gariban çocuk gibi hissediyorum bazen.

Sephora duy sesimi!
Bul beni!