bugün

5.nesil yazar.*
dududuyarlı, yeni bir 5. nesil yazar. hoşgelmiş.
kırkırkıreatif yazardır. nicki enteserandır hoş gelmiştir.
çok yönlü, inanılmaz birikimli, ekşi sözlükte başka bir mahlasla uzun zaman yardırmış şimdi de uludağ' da kopacak yazardır. hoşgelmiş o şuh meclise.
nickaltı yazanlara teşekkür eden ve hoş bulduk diyen yazar. sabahtan beri özel mesaj ile hoş geldin diyenlere de teşekkür ediyor ve hatun olmadığımı bi kere daha arzediyorum efendim.

benden size ekmek çıkmaz
gelir gelmez $ahsimi aydinlatmi$ yazar.
ne güzel ayar vericektim *
ho$gelmi$tir.
nickiyle "bana ayar vermeyin bu konuda cok hassasim" mesajini verdigini dusundugum yazar.

edit: hatun degilmis kendisi, tuh..bosuna yazdik..*
şahsı ile bu kadar ilgilenilince pek bi şımaran kişidir. bu kadar hoş geldin muhabbetini hala daha "ulan bu erkeğim diyor ama aşırı ilgiden bıkmış taşş gibi bir hatun bu kesin" diye düşünen yazarların işi olarak yorumlamakta...

(bkz: sapına kadar erkeğim ulan)

tanım : çıkarıp da masaya vurmak isteyen yazar...
sari$in mavi gözü liseli bir bayan oldugunu daha fazla saklayamiyacağim yazar. önümüzde ki sene üniversiteye hazirlanacak. buda ek olsun.
nesildaş olmamıza ve hemen hemen aynı sayıda entry girmemize rağmen nick altına bakınca sanki 1. nesilmiş havası veren ve kadın olmadığım için kendime lanet etmeme neden olmuş yazar. * * *
(bkz: kadın olmanın avantajları)

(bkz: bi biskrem versem)
sözlükte anlaması kıt olan yazarlar olduğunu anlayan anlayışlı yazar. *
fetullah ın talebelerinin hedefi olmuş kişi. zaman gazetesi nde yayınlanan huseyin üzmez haberi üzerine eleştirilmektedir. hemen altına linkler konulmuş filan. behey anlamaz şakirtler, iç sayfadaki haberleri sunmayın bana...günlerdir bakıyorum bir tane ana sayfadan haber girmiyor. adam mı kandıryorsunuz?
nickime yazdıklarından sonra nickinin altına "ünlü olmak isteyen yazar" gibisinden bişeyler yazmayı düşündüğüm yazar. nickini ziyaret edince gördüm ki zaten ünlüymüş. olmasa bile fetullah'ın talebelerine saldırarak zaten ünlü olacakmış.

ayrıca kendisini kandırmak mümkün değildir. çok uyanık adamdır. ikinci sayfa üçüncü sayfa kesmez kendisini. ona kapak lazım. ben demiyorum kendi diyor.
iki dakika da bir nickimi ziyaret etmeden duramayan yazar. ziyaret sorun değil de ayar vermesi kötü. ayar vermesinden kötü olan ise ayar verdiğini sanması. daha kötüsü ise ayar verirken aldığını farketmemesi.
(#4179405)dün yazmaya başlamış bugün de delikanlılık payeleri dağıtmaya başlamış kişi. demek ki dışarıdan çok takip ediyordu şimdiye kadar...
(bkz: dikkat fake olabilir)
(bkz: sense and sensibility)
sözlüğün ihtiyacı olan yazarlardan biri. hos gelmiş.
telefon numaramı isteyince ona "pardon?" dediğim yazar. olaylara fransız kalmam dilime de yansıdı.
hadin öpsün sizi doğktoğ hgğreno pagğii.

beni de arayın lan hem delikanlıyım, hem çok yalnızım be atam.
dostluk, arkadaşlık gibi ulvi duygulardan habersiz, bencillik bayraktarı bir yazar. kendisinden başka herkesi kötü, kaka, pis, düşman olarak gördüğünden, gayrı ihtiyari bir refleksle arkadaşıma çamur atılmasına tepki vermemi avukatlık diye yorumlamıştır. allah islah etsin!
nedensiz yere ayar çabası güden yazar. klavyesini daha ulvi sebepler için kullanması dilenen...
devrem olur kendisi hoş gelmiştir. belkide benden önce hoşgelmiştir de hoşgelmiştir demek bana düşmüştür.
kıçımın donmasına neden olan kişidir. kendisini tüm sözlük ahalisi önünde yalancılıkla itham etmekte hiç bir beis görmüyorum.

kendisine karşı bastırılması imkansız bir şekilde sevişme arzusu beslediğimi, yorgun ve tembel olduğumdan yanına gitmemin imkansız olduğunu, bizzat yatağıma teşrif etmesini belirttiğim bir mesaj attım.

bana cevabı " sen soyun, ben hemen geliyorum " oldu. 1 saattir çıplak bi şekilde kendisini bekliyorum, hala gelmedi. grip, nezle, bronşit, verem, hepatip, böbrek yetmezliği, idrar yolları tıkanıklığı hastalıklarının hepsininin belirtileri başladı. ölürsem tek sorumlusu bu kişidir.

az delikanlı ol lan!

düdüt: erkek olman arzularımı bastırmıyor maalesef. akciğer yetmezliği de başladı a.k.
polemik yaşayacak yazar bulmakta hiç zorlanmayan kişi. tostumu yedim bekliyorum ama başkalarına da söz vermiş oysa ki...
tanımadığı kişilerin terbiyesi hakkında yorum yapma hakkını kendinde görebilecek kadar üstün olduğunu düşünen yazarımsı.