bugün

(bkz: yanacaksın).
Göreceğiz.
(bkz: yeni ateist olmuş ergen).
iyi o zaman.
"ya Allah varsa" gibi endişeli soruların zihninde tetiklediği azab korkusuyla g*t acısından feryad eden bir dinsizin haykırış dolu cümlesidir.
kim kimi yakıyorsa kendi payının amuna koyım.

bir gerçektir.
ilahi olanın ilahi olmayanı tabii tuttuğu zorunlu sınavı beğenmeyen gavatın, ilahi olanın isterse ödüllendirip isterse cezalandırmasını mantıksız bulması...

hadi yürü git amk kanibalist pedofili meyilli ensest azgın ateisti seni.. yanacaksın hemde cayır cayır.
+senin dinine inanmadım diye yanmayacağım!
-hımm... peki kimin dinine inanmadın diye yanacan?
+onun!
-o ne lan.
*vrraaak!
+kurbağa!
-sen kafanı mı vurdun lan?
+pekmezim aktı...
* şunu bi hastaneye götürün lan
+oha kurbağa konuştu
-eşhedüüü enlaaa
+laaaan!?
gayrı müslimlere söylenesi söz. senin dinine inanmadım diye yanmayacağım, kendi günahlarımdan dolayı yanacağım.
Aslında din olayı çok basit. Insanlar bir şeylere inanmak ister. Güvenmek. Bir şeyin düzeleceği yoksa bile ilahi bi güç bunu da halleder diye kendi kendini teselli etmek ister. En basitinde herhangi bir dine inanmak istemeyen ben hayvanlara eziyet edenlerin yanlarina kalacağına inanmak istemiyorum bir şekilde yaptıklarının bedelini ödeyeceklerini düşünmek istiyorum. Dinin temeli budur, bu yüzden uydurulmuştur.
Hmm neden peki açıklasana.
lan öteki dünyaya derini de mi götürüyorsun..

yanacaksın felan ?!

bunlar yalan masallar !

10 emir var.. hepsi bu..

Karşımda başka ilahların olmayacak.
Kendin için oyma put, yukarda göklerde olanın, yahut aşağıda yerde olanın, yahut yerin altında sularda olanın hiç suretini yapmayacaksın, onlara eğilmeyeceksin ve onlara ibadet etmeyeceksin.
Yehova'nın, Rab'ın ismini boş yere ağıza almayacaksın.
Sebt gününü takdis etmek için onu hatırında tutacaksın. Altı gün işleyeceksin ve bütün işini yapacaksın, fakat yedinci gün efendin Rab'e Sebttir. Sen ve oğlun ve kızın, kölen ve cariyen ve hayvanların ve kapılarında olan garibin hiçbir iş yapmayacaksınız. Çünkü Rab gökleri, yeri ve denizi ve onlarda olan bütün şeyleri altı günde yarattı.
Babana ve anana hürmet edeceksin.
Öldürmeyeceksin.
Zina etmeyeceksin.
Çalmayacaksın.
Komşuna karşı yalan şahitlik yapmayacaksın.
Komşunun evine tamah etmeyeceksin, komşunun karısına, yahut kölesine, yahut cariyesine, yahut öküzüne, yahut eşeğine, yahut komşunun hiçbir şeyine tamah etmeyeceksin.
Dedi hristiyan kız...
görsel
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar