bugün

Terkedilecektir.
Ayrıldığım sevgilim böyleydi ağlardı seni seviyorum derdi ama tek seni seviyorum demekle olunmuyor bazı şeyler. Saygı yoksa o ilişki de göz yaşı dökse de nafile.
Böğrüme öküz oturdu şu an.

Biri böyle sevse de karşılıklı ağlaşsak falan. O ağlasa, ben ağlasam...
eylemin gerçekleştiği sırada suratına bakılmaması gereken erkek.

zira o salya sümük surat bütün romantizmi becerir.
bir erkeğin gözyaşı asla sahte değildir.
Yarı yolda bırakacağın kızı sevme tamam mı aslanım.

O gözyaşlarına inandırıp hayatını mahvetme.
Deli gibi seviyordur. Sizde onu sevin.
Parmak arası terlik verin amk.sussun
Belki baba olmuştur.
dizlerimde yatıp ağlayan erkekle aynı kişidir.
seviyorum sözlük.
bundan sonra hiç bi kadın için ağlamayacak erkektir pişman olmuştur ağladığına tüm duygularını gösterdiği için çünkü basitleşmiştir sevgisi ve artık hiçbir kadına bu kadar samimi davranmıcaktır evet eğer bir erkek karşınızda ağlıyorsa bilin ki o sizi kendi kadar yakın görmüş ama muhtemelen siz onu pişman etmişsinizdir.
Terkediliyordur.
Son bir çabadan dolayıdır genelde. Unutacağını bir türlü kabullenemez. Sensiz yaşayamam modlarından bir türlü çıkamaz.

Bu olaydan 3 ay geçmeden başka birine aşkım cicim demeye başlayacaktır. Acımayın.
Kaybedecek olan erkektir. Bu kadar duygusallık erkeğin doğasına aykırıdır. Öküz olun demiyorum ama seni seviyorum derken de ağlamayın bir zahmet be güzel kardeşim.
o da gider diyesim geliyor. ama gene de insan hayal edince kıyamıyor yalan yok. aslında şu erkekler gözyaşlarını koz olarak kullanabilir alışık olmadığımızdan böyle çocuk gibi teselli edesimiz geliyor. belki kullanan da vardır kim bilir hemen yumuşamayın !!
var olmayan erkektir.
Allah'ım bi tane de banadır. O nasıl tarif edilmez bişeydir. Hayali bile çok güzel. Seninde gözlerin dolmaya başlar. Ama mutluluktan. Sonra kocaman sarılırsın.
Harbi seven yürekten seven adamdır. Erkekler ağlamaz sil gözünün yaşını...
gardını tamamiyle düşüren o an kaybedecek hiç bir şeyi olmayan erkektir.
Kesin yengeçtir.
Ya o kadar kötü mü beni sevmek??

Tepkisi alacaktır.
kıymeti bilinmemiş erkektir,
seni çok seviyorum dediği kişi bu erkeği haketmiyordur,
ileride bu sözü gerçekten hakeden birine söylediğinde bu sefer ağlamayacak, gülecektir.
bir de ağladı ağlayacak sesi titreyerek "git" diyenleri vardır ki iç acıtır.
Her genç kızın hayallerini süsleyen hayal ürünüdür.
görsel
Diğer kızları bilmem de benim hayallerimi bırakın hayatımı bile süsleyemez. Gereksiz bir ayrıntı ağlayışı, kalpten söylenirse zaten inanılır.
Şüphesiz ki gözüne aşk kaçmıştır. Sonra da ebeveynden gizlenen, siyah, üstünde çıkma tarihinin ayarlandığı yüzükler takılır.
güncel Önemli Başlıklar