bugün

Başıma gelmiştir, ama hiç bir zaman beni bitirmemiştir.
adim adim oldurur, oldurdu de hemde sevdigini soyleyerek oldurdu. Gerçekten sevip sevmedigini dusune dusune öldürdü.
Biraz da şov bence.
Deli gibi aşık olan erkek ise her türlü ezikliği yaşayacaktır.
oytun bilinçaltınıza işliyo ben diyim. (bkz: evet).
Kaybedenler diyarına hoşgeldiniz.
hayat işte ordan sonra başlar ikinci yarısıyla devam.
Türk dizi senaryolarının demirbaş konusu - başka konular yok mudur pek tabi vardır ama halkımızca en çok sevilen budur - olan ve herkesi izlerken duygulandırmayı amaçlayan çoğu zaman da bunu başarabilen durumdur .
senden kıymetli değil kimse, önce bunun farkına varmalı sonra da yoluna devam etmelisin. hayatının belki bir dönemini melankoli geçirirsin ama o da geçer yani.
erkek için mallıktır. kızlar için de mallıktır. ama kızlar konusuna sonra gelicez.

ulan oğlum am lan bu. dünyanın en çirkin kadınında da görsel şöyle bir şekli var. yüzünü seviyorsan da sevme kardeşim. salaklık yani.
Allah basa vermesin. cok zor ve sancili bir donem. 1 yil boyunca kalbimi , ruhumu tuketti. isin en kotu yani o kisinin size bir sey hissediyor gibi davranmasi sizin umitlenmeniz ve sonunda sizi sevmedigini soylemesi. daha kotusu ise boyle davranip eski sevgilisiyle barismasi.
Franz kafka ile noktalayim bari. "olmamasina raziyim. oluyormus gibi olmasin yeter."
https://www.youtube.com/w...UIL_D8qASAwQs4uvOzjKH_a6W bu şarkıyı dinlemeye itebilir.Kendimden biliyorum.
Seni sevene deli gibi aşık olamazsın zaten. Bütün deli gibi aşklar, seni, senin onu sevdiğin gibi sevmediğini bilenedir.
hayatımda bir kereliğine yaşadığım, daha doğrusu yaşadığımı sandığım ve dersimi fazlasıyla aldığım durum.
malsınız ondan seversiniz siz.
Adı üzerinde deli gibi aşık olmaktır, delilktir. Aklı, mantığı olan insanın işi değildir.
Hayatınızın geri kalanını (bkz: jorah mormont) gibi geçirmenize vesile olur .
öyle bir durum ki ağzına sıçar sonra gene bi şey diyemezsin. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.
Tez zamanda soğuman dileğiyle.
Sevmek seveni ilgilendiren kişisel bir sorundur ve bu sorundan hemen kurtulmalısınız.
Ölüm gibi bir şey olan ama kimsenin ölmediği ikinci şeydir.