bugün

sokakta, dolmuşta, okulda, umuma açık tuvalette, herhangi bir defterin üstünde ve daha bunun gibi nice yerde görülebilen yazı. yahu sen kimsin? aşkın kim? çatlayacaz ulan meraktan.

neden aşkının ismini yazmıyosun? atıyorum sen süleyman'sın. sevgilin de ayşe. "seni seviyorum ayşe" yaz, altına da "süleyman" diye not düş. (tercihe gore sülo da olabilir)

nasıl? isminin görünmesini istemiyosun. çok adamsın ya, neyse. tamam ben onu da düşündüm senin için. süleyman diye not düşme. sadece "seni seviyorum ayşe" yaz.

gene mi olmadı? sevgilinin adının herkesçe görülmesini istemiyosun. eyvallah. siktir git "seni seviyorum aşkım" yaz öyleyse. hayır ne gibi bir amaç güdüyosun arkadaşım bunu yazarken? sevgilin yanındayken "bak aşkısı bunu ben yazdım ehehehe" mi diyeceksin? hadi bunu dedin, bu hayvanlığı yaptın (gerçi o yazıyı yazandan her türlü hayvanlık beklenir) o kız sana inanacak mı? başkasının yazdığını düşünme ihtimali yok mu? hadi senin yazdığına da inandı, şimdi n'olacak? "yaaa canım benim yaaa" mı diyecek sana? git allahını seversen, bari bi ağaca baş harflerinizi kazı. bir s harfi kazı çakıyla bir de a. hiç değilse o yazı ağaç kesilene kadar orda kalır, evlenirsen çocuklarına gösterirsin, ayrılırsan duruma göre ister bakar hüzünlenirsin, ister küfredersin, ordan kazır, siler atarsın o yazıyı.

senden rica ediyorum bundan sonra bu yazıyı başka bir yere yazma, lütfen. zaten piyasada yeterince var.
erkeğin hep söylemeden önce "acaba nasıl kıvırırım muhabbeti de çıkarmam bu cümleyi ağzımdan" diye düşündüğü ve genelde saçma bi muhabbeti anlık olarak açmak zorunda kaldığı zor durumun genel tabiridir..
norm, eksik etek adlı şarkıda bu söze hadi sie diye cevap vermiştir.
o kadar çok söylenmiştir ki bu sözcük artık anlamını yitirmiştir.
ağız alışkanlığı kazanmış cümledir. hiç bir duygu içermeden gelişi güzel söylenir ve karşı tarafta bundan ektilenmez..
ama her nedense herkes hep bu sözü duymak ister.
Seni seviyorum aşkım...
Hadi lan kaltak