bugün

bi ilişkiyi bitirmenin en kolay yoludur.

bu cümle söylenir ve sözüm ona karşı taraf her şeyi anlar,rahat rahat yeni bir ilişkiye başlanır.
ilişki hali yoksa ilgili kişiyi baştan savmak amacı güden cümle.
insanı en bastan heveslendiren*, ardından dann!! diye acı gerceklerle yuzlestiren cumle
eğer bunu söyleyen kişi hakikaten sevdiğiniz, aşık olduğunuz biriyse sizi öldürmeyecek lakin süründürecek cümledir. etkisi yıllarca sürebilir. hayattan soğutur, yemeden içmeden keser.
gosterip vermeyen cumle.cumlenin ama dan sonraki kismi adami depresyonun derinliklerine yollar.
arkadas olan seven birinin duyguları asla degısmez.Çok zordur en azından.Bence o cumleyı duyduktan sonra daha ustune dusmemek gerekir.Uzaklasılmalıdır.
-seni seviyorum ama arkadas olarak
-biliyrum cemal, zaten isinmak için yapayruk
-ohh temelummm
yarın obur gun sana ısım dustugunde bana yardım edebılırsın seklınde adice dusunen ınsanların soyleyebılecegı abuk soz obegi.. (bkz: bırakın lan bu isleri)
-seni seviyorum ama arkadaş olarak
-vuruşalım o zaman?
+seni seviyorum ama arkadaş olarak.
+ahhhh! ne vuruyosun be?
-ben arkadaşlarımla enseye tokat, göte parmağımdır kızım. hadi eyvalla dostum.
..."arkadaş kalıyorsak ben yapamam bırak"...
(bkz: yalın)
(bkz: keşke)
alp er tunga öldi mü ıssız ajun kaldı mu.
senle işim olmaz,bosuna kıcımda dolanma ben sevisecek baska birini arıyorum,agzınla kus tutsan sallamam seni,cümlesinin daha az inciten versiyonu.
(bkz: sana hic o gozle bakmadim) *
genelde uzun süre arkadaş olarak takıldığınız birinden, duygularınızı açtığınızda alabileceğiniz en yıkıcı cevap.

manası: sevgilim olamazsın, arkadaşlığımızı da bok ettin(dir).
(bkz: sevginin kategorize edilmesi)
defalarca kuyuruk sallamış olması muhtemel birinin kendisini tatmin ettikten sonra sarf edeceği cümle.
-seni seviyorum ama arkadaş olaraak
-peki o zaman****
-noldu daldın birden?
-yok bişe..
+seni seviyorum ama arkadaş olarak.
-artis artis konuşma kızım istemiyorsan söyle.
+evet sezgin istemiyorum çünki krosun.
(bkz: o zaman s kt r git)
sevilen kişiden duyulması halinde en çok koyan cümle.
(bkz: yalan)
- seni seviyorum ama arkadaş olarak.
+ vaay önce seni seviyorum dedin bi an heyecanlandım ha. ehe.
- ya şunu demek isti-
+ lan aslında iyi numara, önce seni seviyorum, bikaç saniye sessizlik ki o arada heyecanlansın, sonra bombayı patlatırım,ehehe. senden sonraki kızlarda işe yarar.
- ya hayvansın resmen osman.
insanın duyduğu anda "yer yarılıpta içine girseydim bu sözü duymasaydın" diye içinden geçirdiği söz. Oysa ki kişi ne hayaller kurulmuştur onunla ilgili.*
(bkz: var ama evde)