bugün

Gerçeği bilen birinin cümlesidir.
Hoppala paşam, malkara keşanlık bir durum.
Peygambere inanmayanın atasına peygamberlik atfetmesi de ilginç tabi.
kafirliğini tescilleyen kişi söylemi. arkasından giden kafirleri de bir sigara yakarak izliyorum. hahaha beynini siktiğimin yunan tohumları sizi.
bunu diyen insan dinden çıkar, tabi eğer müslümansa.
(bkz: Malsın amk)
recep tayyip erdoğan'a peygamberlik verildiğinde gıkı çıkmayan müslüman (!) ve dindar (!) kişilerin, tepki gösterdikleri cümle.

bu başlık şu akp'lilere ve güya dindarlara "ulan o kadar müslümansınız madem, neden erdoğan'a peygamber denildiğinde tepki göstermediniz" veya "erdoğan, Allah'ın sıfatlarını taşıyor" diyen gerzeğe ağzının payını vermediniz sorularını sordurur. işin kötü tarafı hiçbiri bu sorulara tek cevap veremez.
ama ona da peygamber dediler ühühüh diyerek atasının peygamberlik iddiasını savunan kemalistleri bize göstermiştir. göster onu da gömelim yavrucum, din sabittir.
bokunu çıkarmaktır. yahu tamam seversin, müthiş bir liderdir atatürk ülkeyi kurmuştur ama peygamberlik ne alakA?
peygamberlik ilkel çağlarda kalmış bir müessese olsa da güzel bir laf.
film ile gerçekleri karıştıranları gün yüzüne çıkaran kemalist özdeyişi. sorsan amerika'da homeless yok herkes müstakil bahçeli evlerde yaşıyor der.
bacıları götünün deliğini gösterecek kadar mini şortla gezen ege domuzlarını çıldırtmış söz. bunlara kalsa yaprak ile gezip moderniz biz derler amk gavatları.
bayağı abartı ama bir göt kılı değil .
ne söylediğini bilmiyor. bu konuşmayı alkışlayabilecek kadar islamdan uzaklaşmış topluluk ile beraber kendisine de 'a'llah hidayet versin inşallah.
atatürk'e en çok zararı bunlar veriyor.
bu insanlar yüzünden atatürk'e düşman kesilen o kadar insan var ki.
adamın fikirlerini benimseyip, onun gösterdiği yoldan gitmek en kolayı olduğu halde, biz adamı putlaştırıyoruz, itibarsızlaştırıyoruz.
affet bizi atam.

ama şunu da eklemek isterim:
https://www.youtube.com/watch?v=BxK8yx62bzI
Ateist peygamber...

(gözlerimi kısarak bakıyorum ekrana)
hmmm, çok enteresan.
hala ama rte diyen kemçük ağızlıların altında ağladığı tümce. olum onu diyen de kafirdir, bunu diyen de. dinin hükmü belli. ama senin götünün ayarı yok.
utanmadan bir de yüksek islam şurası toplanmasını teklif eden ne dediğini bilmeyen cehaleti bütün vücudunu bir hastalık gibi sarmış insanımsı kadın söylemi.
Oo nutuk dinimiz amin.
ülkenin sağının da solunun da boktan olduğunu bizlere hatırlatan kadın lafı.
yaran söz.

görsel
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
ben de mustafa kemal'i seviyorum ama bu sapkınlık.Kemalizmi kötü gösteren beyan.kasıtlı yapıldığını düşünüyorum.
lafı eden ebleh hiç değilse "adı konmamış" diyor... diğer tarafta ise yandaşları tarafından adı konmuş bir peygamber(!)

https://www.youtube.com/watch?v=mlpPXsqfthE

ve yine adı konmuş bir ilah(!)

https://www.youtube.com/watch?v=CUODAoEAPrM

var.

bakın bu seferki peygamber farklı... hem ilahlık, hem de peygamberlik vazifesini bir arada yürütüyor... aynen hıristiyanların inandığı mesih gibi!...

yandaşlar, boşuna çırpınmayın... sayenizde her hezeyanınızı bir tarafınıza sokacak malzememiz var elimizde...
(bkz: yohamina)