bugün

ilk göz ağrımız olan sihirli annemin yeri ayrı olsa da selena başkadır benim için ya.

Genç dimağlara iyilik kötülük kavramlarını gayet eğlenceli bir yolla aktarmışlardı. Mesela selena ile, ilkokulda benim de yaptığım sevap günah pointlerimin hesaplandığını düşünüp hareketlerime çeki düzen verip sınıfta kalemlerimi silgilerimi paylaştığım olurdu.
Teşekkür ederim selena, beni kendin gibi melek bi insana dönüştürdüğün için...
Sihirli annem de ki favori karakterim avniydi. Adam sırf ispat edeceğim bunların peri olduğunu diye, evi resmen nasaya çevirmişti.
Sihirli annem #1. En çok sevdiğim karakter de anneydi o zamanlar nedense artık
Hiçbiri bir akasya durağı samimiyeti verememiştir. Ah be usman aga.
sihirli annem alır bence. selena yı boş vakitlerimde izliyorum lakin sihirli annem olsa onu izlerim.
hiçbiri bi adanalı olamaz.
Üçü de anneleri vefat etmiş çocukları korumak için gönderilmiş büyücülerdir. Sihirli annem ve bez bebek dizileri çocuklara "kadınlar erkeğin itaatkarıdır sihirli güçleri bile olsa en fazla olabilecekleri ev hanımı ya da çocuk bakıcılığıdır" mesajını içermektedir. Selena bunlara zıt bir şekilde güçlü kadın mesajı vermektedir.
lütfen şuraya bücür cadı ve ruhsar'ı da ekler misiniz benim favorim ruhsar.
Kara inci adlı bir yapım vardı yetkin dikinciler falan oynuyordu ki kendisini de oyunculuğunu da çok beğenirim neyse diziye dönecek olursam hikaye güzeldi, efektler dönemine göre baya iyiydi senaryoyu pek becerememişlerdi ama yinede bunlardan daha iyi bulduğumu hatırlıyorum üçü arasında ise sihirli annem alır gibi.
Cino ve bücür cadıyı da ekle.
Sihirli annem açıkara alır 23 yaşındayım hala izliyorum!!Evet izliyorum nolmuş yanii!!