bugün

(bkz: yeni başlayanlar için sex)
(bkz: küçük kaygan delik)
simla -ya canım, ben bişey söylicem, acımıcak di mi?
gürkan -ya canım deli misin, tabi ki de acımıcak, normal olarak her bayan ve erkeğin gerçekleştirdiği bir eylem bu.
simla -ya bilmiyorum canım ya, ben geçen gün kızlarla konuşuyodum, hepsi pek bir soğuktu bi cinsel ilişkiye.
gürkan -offff simla sen bilirsin tamam ben kalkıyorum
simla -hayır hayır gürkan lütfen, tamam yapıcam...
gürkan -hayır yani bu kadar niye korkuyosun ki böyle, alt tarafı içine giricem çıkıcam ve biticek, bu kadar basit işte,
simla -offf, bilmiyorum ya, tamam.
gürkan -tamam mı?
simla -tamam. ***
simla - bu ne????? aşkım bu büyüğüyo bi de, gürkan bu ne, bu mu içime giricek!!!!!!!!
gürkan -simla ne yapıyım kolumu mu sokayım yani, orası senin bildiğim küçük kaygan delikten ibaret sanma.*
simla -tamam.
gürkan -ııık mııık... dur kaybettim... heh buldum, işte şimdi...
simla -gürkan ananı!!!
bitirmenin yarısıdır.
e -off canım ben azdım hadi.
k -tamam bitanem, ama dur önce şu yemeği yapayım.
e -tamam hadi bekliyorum.
k -aaa canım unuttum ya, köpeği gezdirmeyi unutmuşum, ben hemen yemeği atıp gezidreyim köpeği o zaman sonra gelince seks yaparız...
e -yok yok, sen yemeği koy ben köpeği gezidreyim, sonra gelince seks yaparız, uygun mu sana?
k -hmm, olabilir tamam.
e -aaa canım bu sefer de ben unuttum, akşama annemler gelicek, tuh be nasıl da unu...
k-boşver boşver, o zaman şöyle yapalım, ben şu yemeği hemen atayım, sonra seks yapalım, sonra sen köpeği gezdirirsin, ben de o sıra da yanına annenler için bişiler yaparım, nasıl?
e -zeki aşkım benim, iyi güzel de sonra biz yaparken annemler gelmesin.
k -hmmm hakkaten ya, o zaman dur şöyle yapalım, 50 dakikamız var, bu sefer oralı az yaparsam sen de elini biraz çabuk tutarsan, her türlü yetişiriz.
e -ama canım ben şimdi öyle klasik olsun istemiyorum bugün,
k -hmmm o zaman ne yapalım, köpek? nedersin hem zaten o biraz da zamna uzatıyo, hem sen tatmin olmuş olursun, hem ben, nasıl?
e -bu çok iyi karar o zaman, tamam ben şimdi yukarı çıkayım kendimi hazırlayım, sen de elini çabuk tut at şu yemeği bekliyorum yukarıda.
k -tamam tamam hemen geliyorum ben.

k -anne! nasılsınız efendim, buyrun oturun.
e -kızım ayakta kaldın, gel sen de otur bari şöyle,
k -yok efendim ben oturmayım, siz oturun konuşun; ben içerde yemek var onunla ilgileneyim.

(bkz: teamül)
(bkz: sabun delmek)
ingiliz gibi bitirilmeyecekse önemli olmayan olay.
Zevkin hic bitmiyecegini hissedebileceginiz tek an.