bugün

gecenin bir yarısı uyanıyorsun ki yanında bir melek uyuyor... sırtına dokunup, öpüyorsun hafifçe... elini yüzünde gezdiriyorsun... beline kadar açılmış teni...

öylece gülümsüyorsun... yüzü dupduru... dudakları dupduru... gözlerinin altları dupduru...
ayak bilekleri taşmış üzerine aldığı örtüden... kalçaları hissediliyor hafifçe...

hafifçe yerinden doğrulup kalkıyorsun... tam karşısına geçip, bir sigara yakıyorsun... mum ışığı yüzüne düşüyor... o kadar büyüleyici ki... gücün yetse, durdurursun zamanı...

sabah, ensende ince dudakların gezişiyle uyanıyorsun... sırtında göğüslerinin yumuşaklığı... bir eli tam yüreğinin olduğu yeri okşuyor... kalçalarını sarmış, kasıklarıyla... yüzünü döndüğünde, bir melek görüyorsun... seni, dudağının kenarından öptüğünde ekliyor;

"günaydın.."

"sana da günaydın meleğim" dediğinde dünyadayken cenneti yaşıyorsun...
görsel
başlıktaki seks kelimesi yerine "sevişme" olsaydı keşke dedirten ifadedir.
öffff niyetin belli işte başta söylemişsin. seks. o kadar edebiyat parçalayıp bi de kamufle ediyolar.

arkadaş çıkıp açık açık sevişmek istiyorum diyen adam daha samimi.

ha sevgilisine karşı yoğun hisler besleyen adam da çıkıp bunu sağa sola dökmez. sen sevgilinin çıplak kalçalarını neden bize anlatıyorsun ki?
Sigarayı yaktığın anda "siktirgit balkonda iç nefesimi daraltma uyumaya çalışıyorum amk" diyor sana. Sonra mumu götüne sokup balkona çıkıyorsun..
Türk kızıyla imkansız olandır. Utanıyorum deyip durur. Evet.
popoyu sivrisineklere ikram etmektir.
uyanılınca yerini yeni bir sekse bırakır.
pencereden hafif bir rüzgarla birlikte sohbet edilmeye başlanır. hafif rüzgar tene değer aşırı sıcak ortam oluştuğu için iyi hissettirir. siyasetten konuşmuştuk mk. seksten sonra siyaset konuşmak tuhaftı ama yapmadık demeyek.
Uyuyamazsanız eğer, akabinde % 100 futbol başlar.. pozisyonlar, hakem hataları tartışılır..
hele hava soğuksa yeme de yanında yattır.
görsel
Artık hiç ilgimi çekmeyen bir durumdur. Sevgili denen şeyin insanı hayatı sevdiren ve hayattan soğutan bir varlık olduğunu yeni yeni kavradım...
Tek kişilik yatak ve tek kişilik battaniye ile kış mevsiminde yapılmaması gerekendir. Totunuz açıkta kalıp hastalanırsınız. Kıza çıplak uyuyalım diyip hasta olmasına sebep olursanız kendinizi çok aptal hissediyorsunuz.
erkek için çok rahatlatıcı ve huzur vericidir..
Güzel bir deneyim. Çıplak uyumayı zaten seviyorum. Birde ortamda başka bir ten olunca daha bi güzel olan durum.
battaniye ve yatağınız benimki gibi tek kişilikse götünüz donar aq. yatmayın.
Fevkaladenin fevkinde bir eylemdir . Hatta ölmeden önce yapılacak 100 eylemden bir numara verilmelidir .