bugün

işleri güçleri hayatları cinsellik olan http://galeri2.uludagsozl...lirim-dogurmam_288769.jpg 7 den 70 e bunu haykıran kemalistlerin utanmadan dindar insanları karalama metodu. üstelik birde kızlar başlarını kapatıyor diye zorla açmaya çalışıyorlar birde inadına mini etek giyin deyip yegane amaçlarının kızların bacaklarına bakmak olduğunu izah ederler bir nevi insanların kılık kıyafetiyle uğraşırlar ve bunu yapan zihniyet gene dindar insanlar yobaz derler.
Kimseyi ilgilendirmeyen kemalisttir. Nasıl onlar size saygı duyuyorsa sizin de duymanız gerekir.
saygı duyuyorlarmış, bizde inandık.
(Aşırı)dindarlarda akraba evlilikleri, cocuk evlikleri, ve gönülsüz evlilikler, görücü usülü mevcut oldugu icin sapık diyorlardır ,of of say say bitmez.
kemalistler gene yaşıtları kızlardan hoşlanıyor... allaha şükür, ne çocuk yaştaki kız çocuklarına dadanıyor, nede sakat kız çocuklarının topluca ırzına geçiyor bazıları gibi...
kemalistler kızlara tecavüz etmezler hatta özgecan arkadaşımıza kemalistler değil dindar cami cemaati topluca allahu ekber diyerek tecavüz etmiştir dimi.
Hakikaten insani delirtir kafayi yedirirler her dakika seks doggy style yada fuck buddyy muhabbeti ederler sonra bu dindarlar ammada sapik bizçok medeniyiz bla bla.
Özgecanı bir ülkücü tecavüz etmiş, ülkücülerde dindar olur geri zekalı sen ne anlatiyon.
evet olabilir, özgecan'a dindar cemaat tecavüz etmiştir! sanane . durmadan seks seks diyen de sizsiniz lan!
özgecan'a tecavüz edenin birisi ülkücü diğeri chp lidir ayrıca ülkücüler kemalisttir.
dindar bir insan değilim ama müslümanım. dindar insanlara kanını bildiğim kemalistlerin iftira atmasını gururuma yediremiyorum ben haklının yanındayım kalleşlerin değil ha kendini üstün gören ama ceviz beyinli bu iftiracı kitleye sapı yedirecek olan şahıslarda biziz. dinsizin hakkından imansız gelir.
asıl iftiracı olan sizsiniz be! ahlak sadece kadın bedeni üzerinden olmaz! bu isyan şeklinde söyleyen hanım arkadaşlaırmıza katılıyoruz kaç kaz kadınlarımız cinsel ahlak ayrımları yüzünden ataerkilci sistem yüzünden katledildi! kaç kez asıl sizi ve sizin gibiler kadınlarımıza kıydı şimdi şiktirin gidin!
kadın bedeni üzerinden modernlik sıçan kemalistlerin kadın bedeni üzerinden ahlak tespit ediyorlar demelerini neremize sokacağız dediğim başlık. bu ülkede liseli kız çocukları başı kapalı diye joplandı joplayan kemalist rejim aynı kızların annelerini başı kapalı diye şehit törenine almadılar ama baskıcı olan o dindar insanlar öyle mi. ben kalleş dedikçe çıldırıyorlar ama bunun adı kalleşlik değilde nedir? bana bir tane dindar adam göster ki kadın açık giyiniyor diye kadını joplamış olsun? gösteremezsiniz çünkü iddialarınız somut değil kemalist ideolojinin şizofrenik sancılarıdır.
güncel Önemli Başlıklar