bugün

kemal sunalın sahte tosun paşa olduğu filmdeki karakter.
tosun paşa filminde müjde ar'ın paravan arkasından gorerek begendiği ve '' su bıyıksız olan '' diyerek gonlunu kaptırdıgı seferoglu..

sener sen:kaz kanadına dikkat et
tosun paşa: ne suphi'nin kanadı mı var?suphi, kanadın nerde oğlum.
daver beyin kızı leyla hanımın hoşlandıgı seferoğlu ailesine mensup kişi ayrı zamanda iskenderiye baş pehlivanıdır.
efsane tosun paşa filminde, tellioğullarından lütfü'nün rakibidir. cevdet arıkan tarafından canlandırılmış karakterdir. aynı zamanda çakma tosun paşa tarafından güreş esnasında kanadı aranan pehlivandır.
gerçek tosun paşa ortaya çıkınca kız konusunda havasını alan film karakteri.

(bkz: tosun paşa)
volkan demirelle olan benzerliği ortaya çıktığından beri tosun paşa filmini izleyemiyorum. Aklıma oliç geliyor, modriç geliyor, mandzukiç geliyor. işte benim için böyle bir adam bu suphi.
jose mourinho'ya çok benzeyen, cevdet arıkan'ın canlandırdığı karakter.

görsel
(bkz: cevdet arıkan)
erhan yazıcıoğlu tarafından seslendirilmiştir. * *
zaten tellioğullarına karşı fazlaca fiziki üstünlük sağlayan seferoğulları' nın, iskenderiye başpehlivanı olan genç üyesi.
tellioğulları' na uygulanan orantısız gücün müsebbiplerinden.
seferoğulları'nın genç ve yakısıklı üyesi, şener şen'in korkulu rüyası başpehlivan.

- suphi nin kas kanadına dikkat et!
- aa suphi nin kanadı mı var, suphi oglum kanadın nirdee!
kaz kanadı olan seferoğlu başpehlivanı. *
güzel nick olur bundan.
çocukluğum kendisinden nefret etmekle geçti. bir ona bir de tsubasa'daki kojiro hyuga'ya.
Tosun Paşa yüzünden Leyla'dan olmuş adam. Evet.
leyla'yı alacağım derken babayı almıştır. evet.
kezbanlarımızın gönül verdiği erkeklerin simgesidir. tellioğlu şabanların neyini beğenmediniz kızlar?
Leyla bunun hakkıydı. Evet.
sahte tosun paşa şaban ile güreşirken babası sıtkı bey tarafından "yenil it yoksa hepimizin kellesi gidecek" ayarı ile sahte tosun paşa şaban'a yenilmiştir.
Folloş müjdeyi tav etmiştir. Hakiki tosun paşa da elinden alıp birde ben üstünden geçeyim dedi.
valinin kızını bakışları ile ayartan, aile çıkarları için gencecik bir kızın duygularıyla oynatan adi insan.
daver bey'in kızının lütfü'nün yerine tercihidir.
Kas kanadı olan adam.
Güreşte başarılıdır.
Oynayan unutulmaz oyuncuyu maalesef kanser nedeniyle yeni kaybettiğimiz rol. (bkz: Cevdet arıkan)
güncel Önemli Başlıklar