bugün

tam bir başyapıt türk televizyon tarihinin en önemli programlarından biz dünyalılar senelerdir böyle bir programın hasretini çekiyorduk Allah seda sayan'ı başımızdan eksik etmesin.

edit:ironidir.gerçek sandıysanız sizden binlerce kez özür diliyorum.bu arada tövbe tövbe.
an itibarı ile proğramında konuk ettiği mehmet emin kırgil isimli şahısın ben mesihim demesini sabırsızlıkla beklediğim proğram sunucu.

edit: kim lan bu adam diyenler için
görsel
televizyonculuğun durumunun, ne kadar içler acısı bir hale geldiğini görmemizi sağlayan program.
bir programın içi, reyting uğruna ancak bu kadar boşaltılabilir...

içerik üretmeksense, televizyonda daha önce boy gösterip medya maymunu olmuş kişileri konuk alıp program yapmaya çalışıyorlar. "insan gerçekten hayret ediyor."
her akşam eve geldiğimde televizyonu açtığım an karşılaştığım manzara. bu seda sayan kimdir diye soruyorum kendi kendime, bu kadını ünlü yapan etkenler ne ki ? kendisi yetmezmiş gibi bir de kendisi gibi salakça programlar yapar. bu kadın ülkedi cahil insan sayısının artmasına neden oluyor birileri buna dur demeli.
hala seda sayan ve ben benzeri tiplerin programlarini yayinlayan kanalları izleyenlerin var olduğunu gormemizi saglayan şovdur. kahvehane kanallarindan baska kanal izlemeyen insanlar, gelip de burada millete koyun moyun cahil demesin. çünkü cok komik oluyor.
yayından kaldırılmış program.

ne demiştik;
(bkz: seda sayan show/#25171749)
pekte uzun sürmeyeceği belliydi.
dunku bolumunde asenanın arkasına gecmis neredeyse pompa yapıyordu hatun.bu kadında lezbiyenlik yoksa bende aziz yıldırımım.
not:ultraslanım.