bugün

genelde terk edilen kişi tarafından kafaya takılan insandır. "naptım lan ben şimdi? neden gitti? bari bir sebep söyleseydi." gibi saçma sorularla sizi başbaşa bırakan lanet gelesice insandır. en son düşünülmesi gereken insan grubundayken en çok düşünülenler arasında hit alır. akıllara zarardır.
artık sevgilisinden elektrik almıyodur heyecanı sönmüştür.
sebebini söylemeye yüreği yetmeyen insan.
zaten sevmeyen, vakit geçiren ve yeni birini bulunca sessizce giden insanımsıdır.
daha sonra geri dönecek olursam bir bahanem olsn diye düşünen insandır. karşı tarafın kendisini unutmasını istemeyen insandır.
tekrar seni istiyorum dediğinde siktir git denilesi sevgilidir.
kısaca terk etmek yöntemini uygulayan insan evladı.
Tekrar dönerse sebep göstermeksizin reddedilecek, hatta red bile edilmeden cevapsız sallanacak kişidir.
kafaya takılmama ihtimali söz konusu bile değildir.bir sürü cevapsız soru bırakarak gidiyorsa ki gitmek değil kaçmaktır bu.açıklama yapmaya cesareti yoktur.ve kalan tarafından her daim merak edilen sırlarla dolu,gizemli bir kişilik olarak büyütülür gözde.
(bkz: koy gtüne rahvan gitsin)
acısını içine gömen insandır.
insafsız,gurursuz,hayasız ortada bırakan ketum kişiliktir.
saygısız moronun tekidir.
karşısındaki insanın duygularını asla düşünmeyen bu öküzlerden bolca da mevcuttur.
ya da uydurduğu saçma yalan, hiçbir açıklama yapmamasından daha da saçma olan sevgilidir.
rüyasında başkasına gitmesine izin veriyorsun diye seni terk ediyor lan!
-sıkılmıştır
-eski sevgilisini unutmak için çıkmıştır sevgilisiyle barışınca ayrılmıştır
-çocuğu-kızı sevmiyordur can sıkıntısına çıkmıştır
yada asıl nedeni: (bkz: ergendir)
herhangi bir sebep olmadan bu ilişkiye başlamıştır. acı verir, kimse terk edilen olmak istemez ama bir sebep yokken terkediliyorsanız anlayın ki hiçbir özelliğe, çekciliğe ve bağlayıcılığa sahip değilsiniz. bu insan sizle öylesine birlikte olmuştur ve aynı değersizlikle çekip gitmiştir.
böyle sevgilinin taaaaa ebesini ..... diye beni arabeske bağlatan pis sevgili türüdür.
insan ilişkilerinden bihaber olan insan sıçmığı.
doğru davranışı yapan insandır.
çünkü genellikle bir sebep yoktur ayrılmak için.
yani sebepsiz ayrınılır.
iletişim problemi yaşayan insandır.
Yeni birini bulmuştur. Gerçekleri söyleyemeyecek kadar aciz bir insandır.
Sebebi bellidir, sevmiyordur. Arkadaşlar sizi sevmeyen insanlar için kendinizi üzmeyin, birgün sizi seven insanlar çıkar karşınıza.
ben. pismanım. saygılar..
açıkça söylim kötü insandır. yani en azından nedenini söyleyip helalleşip ayrılmak daha insanca bir eylem.
bencildir, geçmişine saygısı yoktur hatta kendisine de saygısı yoktur. biraz mert olun neyse ne aldattın mı artık sevmiyor musun her şeyi söyleyeceksin. biraz delikanlı olun be ayıp ayıp.