bugün

kesinlikle kullanılmamalıdır çok kalındır zevk vermez patlama ihtimali vardır riskdir kullanılmamalıdır.
(bkz: fakirlik)
Ucuz etin yahnisi diyemiyorum bile bedavadır. Bir ay ortalama yetecek kadardır.

Sağlık ocakları bedava kondom, bedava doğum kontrol hapı ve bedava aylık üç aylık doğum kontrol iğnesi temin ederler.

Evli veya bekar farketmeksizin gidip alabilirsiniz Arkadaşlar.

Lütfen korunun.
kamyon iç lastiğinden yapılmıştır.
kullanmışlığım vardır, bir hemşire arkadaşım veriyordu arada sağlık ocağında staj yaparken çok kalın güven vermeyen bi kondom ayrıca neyle yağlıyorlarsa gres yağı gibi kokuyo.
Bizzat aradım sordum, kesin bilgi;

evli bekar farketmeksizin gidip (aylık veya üç aylık) doğum kontrol iğnenizi olabilir, hapınızı, kondomunuzu alabilirsiniz. Hangi marka bilemiyorum ama okey ten beklemiyorsunuz her halde yine de yoklukta gider sanırım.
Sadece evlilere verilen prezervatiftir. Adı üstünde "aile" planlaması için.
Ne demek sadece evlilere veriyolar?
Ne yapalım evlilik cüzdanıyla mı gidelim?
Öf.

Evli veya bekar farketmeden alabilirsiniz. Evli olup olmadığınız sorulmaz.

Okusana lan.
Gidip bi deneyin ben denemedim sadece öyle biliyorum. Belki de Bekarlara veriyorlardir.

Of üç kuruş paranız yok seks yapmaya kalkıyonuz.
Tercihe bağlıdır bakanlık paketi sunmuş, iğne, kondom, hap olarak. Kondom alırsın da iğneyi nerede olacağız.

Fakirler korunmasın mı ayrıca!
markası olmayan kondomdur, t.c sağlık bakanlığı yazıyordu sadece ben bundan 5 sene önce falan kullanmıştım.
çin malı olduğu için çapı küçük, esnekliği zayıftır. üç beş kuruş kar edecez diye gangren olmayın.

yine de isteyen deneyebilir tabii, bişey diyemeyiz.
Yeni değildir sanırım 30 seneden fazladır sağlık bakanlığının sunduğu bedava hizmettir.

Keşke bazılarınızın babası kalın malın demese de kullansaydı.

Şaka şaka çok tatlısınız, iyi ki doğmuşsunuz.

En yakın zamanda bir kutu almak sureti ile sözlük halkını aydınlatacağım condomdur. Fakirler nasıl sevişiyor böylece tasavvur edip empati kurabiliriz.
adı patlak lastik. sert vuruşlarda patlıyor sakın güvenmeyin.
yıllar önce vardı çin işi sanırım da... piyasada satılanlardan çok daha ince ve hassastı... şaşırmıştım.
o yüzden en azından bir deneyin... şaşırabilirsiniz.
sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gidince reçetenin kenarına iliştirilirken aile hekiminin manidar bir göz kırpması ile birlikte vermekte olduğu düşünülmektedir.

--spoiler--

aylık 20 tane mi ne hakkınız var dedi hemşire

--spoiler--

reyiz duymasın sağlık ocaklarını kapattırır lan. adam yıllardır en az 3 çocuk diyor komplo mu kuruyorsunuz adama..
Yarısından fazlasında delik var. Dikkatli olun.
Stajda prezervatif almak icin gelen adama 1 tane verip yollamıştım. Ne bileyim kimse 20 tane veriliyor dememisti adam da uyarmamıstı. *o zamanlar ayda yada haftada yada günde kac kez cinsel seks edilir bilmiyorduk tabi.
görsel
(bkz: evde deneyiniz)
Üç çocuk üç çocuk yankısı kulaklardayken güven duymakta zorlandığımız ürün. Kulaklar aile planlaması yerine üç çocuğu duyunca güvenemiyor, ya delikse?
Verilen doğum kontrol hapı da piyasadakilerin en ucuzu. Doktor ve hemşireler imkanınız varsa daha kaliteli bir şey kullanın diyor. Yine konu ekonomiye geldi ya. Garibanın yüzü güler mi? Hiç yoktan iyidir tabi de kalite arttirilsa iyi olur. Sonra bak ortalık sahapsız ilgisiz bebe doluyor. Sex fakirin tek eğlencesi diyor osho ama parası olmayan bunu da kaygisiz yapamıyormus osho reis.
Malum doğu kesimi, daha fazla üremesin diye verdiği prezervatiftir. Ama o kesim, yine bildiğini yapar, mal gibi ürer. Çocuklara yazık.
Hiç denemedim.

Hazır Prezervatif fiyatları uçmuşken düşünülebilir.

iddiaya göre evli, bekar demeden veriyorlarmış.
Eskiden una bulanmış gibi beyaz olurdu şimdi nasıl bilmiyorum.
takarak git buluşmaya.