bugün

okudum okudum ne güzel yazmış diyodum ki devecialpay yazısı belirdi.

sen Nesin ki bizi beğenmiyon ya.

profiline girin bi anlayın yane.
iki başlık açarak denediğim olay bu durumu onaylar niteliktedir. belaltı açtığım bir başlık ilgi görürken bilgi verme amaçlı açtığım başlıkların suratına bile bakmıyorlar.
bir trollün efsane trollüdür .
moderatörlerin diğer sekmelerde başka işlerle fazlasıyla meşgul olmasından mütevellit olduğunu düşündüğüm can sıkıcı durum.
-ısıtırım?

-tabiiii

-yalarımda hey yavrum hey.

bu sözlükte ki değil sokakta yanından geçtiğin,minibüste yanına oturduğun adam.
vurduruyordurun yeri ayrıdır. onu kaldırmanızı rica ediciğim.
herkesin geldiği dünya, kökeni, aile yapısı, çevresi yani ilgilendiği konular farklı. internet herkesin ulaşabildiği bir platform. ve burada her an her konuda muhabbetler çevriliyor. burası hem üniversitenin felsefe kulübü, hem amele kahvesi, hem asker koğuşu, hem kız meslek lisesi kantini... ne olursa olsun burada yoksunluk çeken, yanlış yönlendirilmiş insanlara karşı tahammüllü olmak için çok sebep var. ben şahsen, eskiden olduğu gibi tabakalaşmış bir toplumda, birbirlerinden kitaplarla filmlerle haberdar olan kesimlerin şu an aynı platformda buluşabilmelerine iyi bakıyorum. 16 yaşında hayatı erkeklerin arasında geçmiş bir ergenin kadınları merak etmesini, onlarla çatışmayı girmesini de ; 30 yaşında hayatta kendini kabul ettirmiş deneyimli paralı bir iş kadınının bu durumu garip bulmasını, onlara tepeden bakmasını da normal kabul ediyorum.
anlamak, beraber olmak, birbirimizden haberdar olmak. önemli olan bunlar.
başta sen mesela?
bunu açtığın konulardan ve entrylerinden anlamak oldukça mümkün.
duygulandırmış bir 17 yaşındaki kişi yazısıdır.