bugün

''burada istenilen bugune kadar acılmış entryler degilde, olmasını istediginiz ama uzunluk,kurallara uymama vs nedenlerle acılamayan baslıklar yer alacaktır!kesinlikle anket degildir,ayar vermeye calışmayınız!''

mesela yukarıdaki başlık:)*
yazarların yazma hürriyetine müdahale eden başlıklardır. hiçbir anlamı ve mantığı yoktur.
(bkz: uludağ roman x)
(bkz: neye göre kime göre)
buram buram ekşi sözlük kokan başlıklar örnek olabilir, hatta ve hatta buram buram ekşi sözlük kokan başlıkların bokunun çıkartarak level atlatılması da konuyla alakalı olabilir. *.
uludag roman *
uludag roman 2
uludag roman 3
uludag roman 4
.
.
. *
bazen okudugunuzda tepki bile vermemeyeceginiz kadar sacma otesi baslıklardır bunlar. yazan kisinin zeka seviyesini dusunur, tepkisiz kalırsınız.
ekşi sözlük başlıklarını sayılsal olarak geçmemizi sağlayan, bunu görüp sevinmemize yol açan hüptriktir.*
(bkz: kime gore neye gore)
10 saniye içinde kendini imha eden başlıklardır. sol framede ömürleri uzun değildir. yine de eğlencelidir, hoşsohbettir.
cogu zaman kufur icerikli baslıklarda olabilmektedir. yaratıcılıgı cinsellikte bulan bunyelere ilginc geldigi bilinir.
(bkz: cinsellik benim için ücüncü plandadir)
(bkz: sozluk bayanlarina selam ederim)
maksat başlık olsun dıye açılan, incir çekirdeğini doldurmayan başlıklar.
(bkz: yoksa ben mi açtım)
(bkz: sozluk yazarlarının genital bolge kılları)
(bkz: gereksiz başlıklar)
(bkz: bkz tarlası olan başlıklar)
(bkz: anne ben bkz yazarı oldum)
(bkz: quaxtriel)
dolmus beklerken yada makarna yerken veya ayagi camura batmis bir insanin o anda aklina geliveren ve kocagun onu aklinda tutup bilgisayarina kavustugu an actigi sacmasapan denemeyecek anlamsiz basliklardir.kendisi de yazacak bir entry bulmakta zorlanirken diger insanlardan entry beklemesi de ayri bir olaydir.zaten de kimse birsey yazmamaktadir ztn birsure sonra ust duzey yazarlar tarafindan yok edilmektedir.
(bkz: limuzin taklidi yapan kız)
(bkz: cabrio taklidi yapan kız)
(bkz: kadınları dovme ozgurlugu)
göreceli bir kavramdır. ama genel geçer olduğu yerler de yok değildir.
(bkz: bir galatasaray li olarak fb yi desteklemek)
Başlığı koyan yazarın bile "ben şimdi ne demek istedim lan bu başlıkda" diye düşündüğü sırf başlık olsun diye belki 3-5 oyda burdan kaparız mantığındaki başlık türleridir.
Artık bu tür başlıklardan moderatörler bile bıkmıştır.
Güzel örnekleri size bırakıyorum.
Konya, sivas gibi illerde bulunan köylerin isimleri olan başlıklardır. Arkadaş önüne almış haritayı girmiş sırayla sanki.
"içinde tek bir iyi entry olmayacak kadar kürekten başlık yoktur." *
(bkz: şeref sen geçen gün çok iğrenç bi insansın)
son dönemlerde uludağsözlükte sıklıkla görülebilecek başlıklardır.
sanırım sözlük kullanıcıları yazacak adam akıllı başlıklar bulamıyorlar dedirten şeylerdir.
bunun yanında her fırsatta kendisini ekşi sözlük ile kıyaslıyan uludagsozluk kullanıcılarının aslında ne kadar boş bir şey yaptıklarının göstergesidir. bu başlıklar uludagsozluğun kalitesini günden güne düşürmektedir kimsede bir şey yapmamaktadır. bizleri şaşırtmaktadır.
insanin sinirlerini hop hop ettiren bir baslik cesididir. gayet normal olan bir durumun sirf ilgi cekmek ya da nedensiz bir bicimde absurd bir baslik haline sokulmasidir. ornek olarak 'kis mevsiminda bot giyen insan' tarzi basliklar verilebilir. * nedir yani kis mevsiminde parmak arasi terlik mi giyecek adam tabii ki bot giyecek. madem yazacak birseyin yok mecbur musun yazmaya diye sordurtur insana.
(bkz: yabanci kizlarin turk erkeklerini begenmesi)