bugün

herhangi bir sebep olmaksızın ayrılmaktan daha iyi olan sebeplerdir. saçma maçma* sonuçta bir sebep var ortada dimi!?
neydi? bira ister misin, bira vereyim mi?
böyle bir şey vardı. neydi o?
ergen ayrılıklarında görülür.

yha ben berkecanla çıkıyodum tamam mı abie, bu arada da hüsmencan'dan deli hoşlanıyorom yani ama bi yandan da tuğrul'u kesiyorum inceden. neyse tamam mı abie berkecan'dan ayrıldım tuğrul'a bekle azcık dedim nurisu'yla çıkıyorum şimdi. hüsmencandan da hala hoşlanıyorum. bilmam napsam?

liseliler bunlar daha, ablası olacak öyle. ama kaza kurşununa da gitmesinler. sonra öhühühü diye ağlamak da var.
ben senin bu sevgini haketmiyorum ve kendimi sensiz bırakıyorum bundan sonra...
nolur artık beni arama çünkü sana dönmekten korkarım.
geber ulan diye cevap werilecek durumdur canın acır defol dersin saten 12 saat dolmadan geri dnecektir normalde öyle oluyorda bende.
telefonu geç açmak.
sebep yok. samimiyim bu konuda bir sabah uyandım ve yok aradim yok mesaj attım yok. iki gün üç gün derken öyle bitti gitti. uzulmedim çok da umrumda değildi ama neden yaptı bunu anlamadım.
mesuuut biiz farklı dünyaların insanlarız..
sen daha iyilerine layık olduğun için, hayırdır kötü yola mı düştün diyesi geliyor insanın.
ayrilmak icin nedene gerek yok. aramazsin ararsa acmazsin. e insan olan anlar. kendiliginden biten iliski guzelligi diye birsey var.
güncel Önemli Başlıklar