bugün

sözlüğe hoş gelmiş 5.nesil yazar.
dünün sosyal insanı bugünün sözlük şeysi. *
nitelikli ve özgün yorumlar yazmak için çok sevdiği battlestar galactica yı terkedip gelen, sözlüğe yeni bir nefes getireceğine inandığım yazar.
birebir sözlükte de yazmakta olan kişi.entryleri hoş,esprituel yazar.
(bkz: hurdacı muharrem)
yaran nickli yazar. 2 entrysine rast geldim. şukelayı bastım hemen.
açtığı başlığa kendi kişisel görüşümü belirtmemden memnun kalmış ve bendenizi çok sevindirmiş yazar. ileride sözlüğü daha da aydınlatacak ve daima aydınlatacak yazar olacak kişisi.
kendisinin #4602753 nolu entrysini okudum, daha doğrusu okumadım ve başlığa baktım, bu adam galatasaraylı dedim.

saat üç civarıydı, kendisine atfen şu maçı sol framee getirdim, sinirlenmiştim şimdi tabi,
adam durduk yere 7-0 olayına girmiş, ben de durur muyum? (bkz: 9 kasim 2008 fenerbahce galatasaray maci/#4602759)

sonra mesaj yolladım, uyumaya gidiyorum sonra tartışalım diye.
o ilginç mesaj da o esnada geldi, "ben zaten hasta fenerliyim, entry okumadın heralde.."

evet okumamıştım, işte bu kardeşin o derece mal olur ona göre anlayış isterim sözlük.
Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

kusura bakma sayloncugum seni tanımlamamısım, nikaltı yazdıgım nikaltı entry silindi.

dostlugumuzu boyle bölemezler.

efendim bu arkadas, battlestar galactica daki anadolu cocugu saylondur. kendisi bile henuz saylon oldugundan haberdar degildir. final bolumu ogrenecektir.
daha önce bir entryde yazılmış, hasta fenerbahçeli yazarmış. bu gece de belli etti kendisini zaten. neyse, yıllardır ismini vermek istemeyenleri, kasım sevdalılarını, zorbaları çok gördük, o yüzden herhangi bir sıkıntı yaratmaz bünyede. bu da nickine yazacağım ilk ve son entry olsun, inşallah sarı lacivert gözlükleri çıkarır ve futboldan keyif almaya başlar bir gün.
son entrysindeki üslubuyla takdirimi toplamış yazar. başka bir takımı da tutsa, düşüncelerine katılmasam da, seviye anlayışı sebebiyle teşekkür ettiğimdir.
Girdiği son 18 entrynin 13 tanesi sadece galatasaray ile ilgili olan fenerbahçeli yazar. Neyi kanıtlamaya çalışıyor, ne anlatmaya çalışıyor tam olarak anlayamadım ancak çok dolu yazdığı söylenemez.
kendisinin battlestar galactica dan etkilenmiş olduğu kanısındayım. o starbuck' a sakan cylondur kendileri. ben bizzat gördüm bunu. ölümsüzdür de bu şimdi.
aldığımız duyumlara göre, champagne supernova'nın fırtınalar estiren müthiş topçusuymuş.
defansta etkili olduğu kadar ileri çıkışlarında da başarılı olan;defanstaki tek yardımcım.helal olsundur.renkli, enerjik,adamı koparan kişiliğini sahaya yansıtıp maçı kopartmayada yardımcı olmuştur.

(bkz: dinamo)
bilmedende olsa aynı yurtta kalıp aynı okulda aynı sıraları paylaştığım bugünkü maç sayesinde tanıma fırsatı bulduğum fenerli kardeş kardeş diyorum çünkü artık o benim kardeşim.

(bkz: takım ruhu bu olsa gerek beaa)
(bkz: maldini)
hem iyi bir fenerbahçe taraftarı hem de iyi bir sportmen olduğu aşikar yazar.
muhtesem sohbet, bilgili, ahlakli, sportmen ve ayrica caliskan bir insan.

kendisi sözlügümüzün arayip arayip cimbizla cikarttigi nadir yazarlardan. gec de olsa kendisiyle tanismaktan haz duymakla beraber, en yakin zamanda karsilikli kahve yudumlarken benim transfer isini de konusacagimizdan eminim.
(bkz: saylonların muzaffer)
komik fenerbahce familyasından olan yazar.
fenerbahçe'nin rakiplerini havaalanında karşılayan ezik gassaray taraftarı familyasından olacağına komik fenerbahce taraftarı olması daha makbuldür.
tesadüfün böylesidir ama aynı zamanda nick konusunda istikrarı sayesinde karşılaştığım abim, dostumdur. *
gecenin bi yarsında insanı gülmekte işeten yazar.* *
gerçekçi yazardır.

(bkz: ne diyorsak o)
güncel Önemli Başlıklar