bugün

amerikada new yorkta ikamet eder kendileri. kendi fitness salonunda antrenörlük yapmaktadır, 40 yaşındadır ve mesleğini çok sever. tamamen araştırmalara ve bilimsel sonuçlara dayanarak konuşur. bu yönüyle zaten güvenilmesi gerekir. sürekli okuyup araştırması da öğrenmeyi ne kadar çok sevdiğini ortaya çıkarıyor. öğrenmeyi seven biri öğretmeyi de sever. bilgisinden hiç şüphe yok zaten..

youtube kanalı: https://www.youtube.com/c.../UCrZqjWKYrLYgXPQxh2Sa-kw
kişisel web sitesi: http://savascebeci.com/
forum sitesi: http://www.fitnessbilim.com/forum/
türk olarak takip edilecek tek fitness kanalı. adam bir kere bilimsel ve profesyonel anlatıyor. dayanakları var ve cidden bir şeyler vermek istiyor insanlara. ayrıca çok saygılı bir insan, sadece fitness ile ilgili şeyler veriyor.
de da ayrımı yapamasından dolayı kendisine mesafeliyimdir. ancak bir istisnai durum var ki, kendisi amerikada yaşadığı için aydınlanma sürecine dahil olmuş olabilir.
kendisi cok degerli, fitness ve beslenme konusunda akademik bilgi seviyesine sahip, uzun yillardir yurt disinda olmasina ragmen cok iyi turkce konusan, bildiklerini cok iyi ifade edebilen bir insandir. marmara universitesi beden egitimi yuksek okulu mezunudur. once fransada calismis daha sonra amerikada yasamaya baslamistir. insan kas ve iskelet sistemi uzerine uzmandir. amerikadan almis oldugu masaj, fitness, sporcu beslenmesi ve sayamadigim bircok dal uzerine sertifikalari vardir. bilgisini verdigi herseyi bilimsel arastirmalara, makalelere dayandirir ve ayni zamanda kendi tecrubelerinide ekler. kendi tecrubelerinin bile kanitlarini gosterir.

youtube`taki kanalinda tam bir amme hizmeti yapmaktadir. verdigi bilgiler, diyet ve antreman programlari bu isi yapan uzmanlara cok yuksek miktarlarda para odense bile alinabilmesi cok zor bilgilerdir. ayrica supplement konusunda da uzmandir. tek tek supplementleri anlattigi videolari vardir. savas hoca her zaman naturel gelisimi savunmaktadir. herkese bol sans.
Bir hilal cebeci değildir dolgun göğüsleri ile bıngıl bıngıl zıplayacak sara stone edalarıyla aklımızı alacak,lakin başarılar dilemeden edemiycim efenim.
şu adamın mail adresini bilen var mı acaba

edit : buldum amına koyim buldum sonunda , SavasCebeci@yahoo.com lazım olursa buradan ulaşırsınız.
Uslubuna hayran oldugum insan.
türkiyenin en iyi fitness youtube kanalıdır kendilerinin kanalı, bana çok faydalı kaliteli bilgiler sağladı.kendilerine bol şans diliyorum *
3 senedir sporla ilgileniyorum, ilk iki senesi boşaymış.
1 yılda şu adamdan öğrendiğim şeyleri saçma sapan forumlardan 20 yılda öğrenemezdim.
bir gün çok param olursa (600 lira) program almayı düşünüyorum.
Über bilgili insan.
Ben de verdiğim tavsiyelerde bir ona bir de kendi yüzme gecmisime basvururum.
Çok değerli bu adam. Fitness ya da bb yapan herkes takip etmeli.
Videolarını izlediğim vücut geliştirme hakkında bilgi veren kişi.
Başarılı bir isim.
Bizim furkanında dediği gibi, insanları sırf kıçı kırık besyo mezunu diye fetvalarla manüpüle edebilecegini sanan moronun teki. Şöyleyim böyleyim diyor ama fıss, havaciva. Bizim başkan zaten onu 30 dakikaya yakın vdeosuyla peçete etti üzerine toprak attı. Birazcık beyni olan adam o vdeodan bile olanı biteni sorgulayıp neyin ne olduğunu görür.
kendisini izlemekten uyarılarını ve tavsiyelerini dikkate alamıyorum. bu nasıl bir parça allahım! sana kimler dokunuyor savaş ?
Sporu bilimsel yöntem uzerinden anlatan adamdir.
Sanki tıp doktoru amk.
videolarına geri dönen güzel insan. sayfasına yapılan saldırılardan yılmış, bu konuda bolca şikayet etmekte. internette ciddiye alınması gereken nadir fitness eğitmenlerinden.
çekicidir.
Benim de yalniz egzersizlerine baktigim abi.

Bence bu tarz kanallar acanlar yalnizca egzersizler ve egzersizlerin hangi bolgelere etkisi oldugu konusunda bilgi vermeliler. Cunku beslenme bambaska bir is, ve egitim gerektiriyor. Yetmezmis gibi muhatabinin da ayrica incelenmesi gerekiyor. Yani birinde 180gr olan gunluk protein, digerinde belki de 150gr olmali. Burada etkileyen tek faktor kilo degil, oyle olsaydi oran oranti yapardi herkes ve almasi gereken proteini bulurdu, ve profesyonel sporcularin da diyetisyenlerle ugrasmalarina gerek kalmazdi.
türk kadınlarındaki özgüven videosu ibretliktir.

https://www.youtube.com/watch?v=lRteQXqiqdM

(bkz: herkese bol şans)
fitness camiasındaki idollerimden biridir kendisi.
hastalıklı bir herif.
(bkz: balon)
Savaş "Ego" Cebeci.
Salak salak kahkaha atmaya başlamış ya artık 5-10 kat daha itici. Adamın hayatı ego kasmak.
Goril gibi gezince ne oluyor anlamıyorum.
Karate'de bile kendini biraz olsun geliştirmiş herkes bu gorilleri indirir on saniyede.
Adamdır adam. Bilen bilir.
skilir... ay pardon verilir.

ciddiyim savaş
bana ulaş.