bugün

ne yazacağımı bilemediğim, aslında çok iyi bilip de yazamadığım olaydır. insanın kendisini bilmemesine verilmiş iyi bir örnektir. herşeyi yapabilirim zannedip eline bir de televizyon gibi bir gücü geçirdikten sonra katil de olunabileceğinin göstergesidir. bu olay kendinden başka hiç bir canlıyı önemsememekten başka birşey değildir.

en korkuncu da mazlumun her zaman yanında geçinen savaş ay'ın masaya koyduğu tavşanın ölü olduğunu anlamasından sonra panikle zavallı hayvanı tekrar şapkann içine tıkmasıdır.

kedi bile pisliğini daha ustalıkla örtüyor...

savas ayin hayatini kaybetmis hayvanı sapkaya geri koyduktan sonra yalandan sevmesi ve oksaması ile bir çok kisinin kendisine karsi beslediği nefreti hakli cikarttiği (hakli çikartmanın yanında daha da yukarilara çikarttiği) son rezillik.

--spoiler--
savas ay elini yanan şapkaya sokar, sapkayi bir süre kurcalayarak zavalli tavsani arar ve olaylar gelişir...
--spoiler--

http://youtube.com/watch?v=VDN2jqpCtMM
hüsranla sonuçlanan deneme.
zavallı hayvanın korkudan altına yaptığını farkedince, ani bir şekilde öldüğünü düşünmeme yol açmış olay. savaş ay artık çıkmasın sokağa filan. hatta o gitsin evinde otursun, bulmaca çözsün. program yapmasın, para kişiliğinin önüne geçmiş.
(bkz: savas ay'ı aya gonderelim bir daha da yuzunu gormeyelim kampanyası)
(bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)**
(bkz: rezalet)
vicdan mastürbasyonunun en aşşağılığına alet olmuş gösteri. insanların vicdanlarını rahatlatmak için saçma sapan konularda ahkam kesmesine alışığım da bu kadar korkakça bir vicdan mastürbasyonu da ilk defa görüyorum. tüü be. bu kadar mı korkakmış be bunlar?
dünya'nın en salakça sihirbazlık gösterisi.
gerçi neyi becerebilmiş ki sayın savaşım ayım, bunu becerebilsin...

bak serayım severime, ne güzel gösteriyor yine göğüslerini. herkes becerebildiği işi yapmalı arkadaş.
sevmediğim başlık. s**indirik bir vicdan mastürbasyonu diyebilirim. aynen şey gibi "bu amerikalılar var ya çok pis, hepsi katil, çocuk öldürüyorlar. abi bize iki cola getirsene" gibi bir şey. madem o kadar rahatsız oldun gider savaş ay'a telefon açarsın. Ulan i**e evladı sen kim olduğunu sanıyorsun dersin. yapamıyor musun kırarsın k*çını oturursun yerine, artistliğin lüzumu yok. etrafa "bakın ben ne kadar da duyarlı bir insanım, her şeye tepkimi veririr ve sonra rahat rahat uyurum" mesajı vermeye hiç gerek yok. evet bu yüzden sevmiyorum. ölen çocuklar için "ay çok yazııık, hiç sevmiyorum" deyip de ossura ossura uyuyorsan ben seni sevmiyorum işte.
tavşan mevzuu çok abartılmamalı aslında*. yani savaş ay dediğin adam ölü tavşanı canlandırsa yine de medya maymunudur yine de hıyarağasının tekidir.* *
bunu ben demiyorum bak kanıtlı onaylı belgeli bu:
http://www.milliyet.com.t...06/11/16/son/sonyas22.asp
öyle "ay canıııımmmm yazık ona" vs. gibi şeyler söylemeyeceğim ama seray sever'in "bir dakika yaşıyor mu o?" sorusuna savaş ay'ın cevabı mükemmel.
(bkz: uyuyor uyuyor)*
kerameti nickinden belli tavşan fetişistleri tarafından pek bir teessüfle karşılanmış olaydır. panter sevicisi panter emel de her fantezi hayvanını aynı şefkatle koruyordu ama en azından protesto ediyordu bir şeyler başarıyordu. bunlar anca burda atıp tutuyor sonra da sütlerini içip yatıyorlar.
aslında tek "zavallı"nın o tavşan olmadığını gösteren deneme.

ayrıca, hem tavşan tek "zavallı" değil, hem de diğer "zavallı"lardan daha mantıklı.
bu şaklabanlığı izledikten sonra; savaş ayın bir dahaki ilüzyon denemesinin kendini bir kutuya koyup asistan kıza testere ile kestirmesi olması dileğindeyim
tavşana olanlara üzülüp feryat figan edeni de, lan bu da birşey mi ananı doğradılar haberin yok minvalinde takılanları da alıp bir çilingir sofrası kuracağım başlık. evet başlığın tam ortasına kurucam sofrayı bir de beyaz peynirim var edirne den geldi miss.. sonra da onlara tek soru sorucam hayatın anlamı nedir? sonra laf lafı açacak sarhoş falan olucaz ilk entrye binip evimizin yolunu tutucaz. herşey iyi güzel de ertesi sabah ki baş ağrısı olmasa..
kendisi bir şey yapamadığı için etrafa prim yapma amaçlı ühühühü çok kötü oralar deyip, i**e gibi onların acısını sanki anlıyormuş gibi yapıp onların acısından prim yapmaz. ancak bunun gibi başlıklardan prim yapma amaçlı aslında hiç de üzülmeyen, belki üzülen ama ilk planı şov yapmak olan kolpa insanların, hay si***m toparlanmıyor cümle. şöyle diyeyim ben. ben elimden bir şey gelmediği için çıkıp da ortaya "ama bakın orda çok kötü şeyler oluyor, üzülelim sonra da yatalım" demiyorum demem de. oraya gerçekten gideceğini bildiğim kuruluşlar amacıyla yardım yaparım, bunu da söylemekten tiksiniyorum ama söylettin beni, ama sonra kalkıp da bakın yardım yaptıııım demem. bu ne kadar tiksinçse bir tavşan üzerinden empati primi toplamaya çalışmak daha acınası daha zavallıdır. bu son entrym yorgunum yatacağım, buna cevap yazan da ya i***ir ya g**veren. ağzımı bozdunuz lan gece gece.
canli yayinda artizlik yapicam diye tavsan mefta eden adam. o tavsan insallah ruyalarina giriyordur.

buyurun izleyin, karar verin...

http://www.youtube.com/watch?v=qfriUtUfcfU
(bkz: savas ay in tavsanli illuzyon denemesi)
güncel Önemli Başlıklar