bugün

görsel

Heee aynen bilgi içerikli entariler felan.

Yersen mq..
Hesabım satılıktır arkadaşlar çok emek harcadım hesaba 32 Bin entry girilmiştir entrylerin çoğu bilgi içeriklidir.

Hesabı bu sitede satıyorum https://www.itemsatis.com...ozluk-hesabi-1778202.html
ver kardeşim üç beş biişi,
şöyle doldur sıfırları sağına.
hadi bakam.
Benim hesap var ama biraz tuzlu.
benimki 170 tl den başlar anlaşmayla 160 a iner ilgilenen mesaj atabilir.
5-10 entry girip 1-2 gün içerisinde yazar olunduğu için pek alıcı bulunamayacağı hesapların satış ilanlarıdır.

Belki sözlüğü reklam panosu gibi kullanan at yarrakları ucuz bulursa alabilirler.
ben hep 50 liralık mazut alan biri olduğum hesabı da 50 liraya bırakıyorum.
zall gör bunları gör.
7 yıllık 7.nesil hesabımı satabilirim iyi bir fiyata.
nickaltı boyalıdır. boya takıntısı olan aramasın. pazarlık klavye başında olur.
kim alır ki denilen ilanlardır.
12. nesil gelirse satarım.
daha önce hiç küfür edilmemiş, bir sözlük bakiresine mesaj atılmamış, özel mesajları kapalı, profil fotoğrafı hazır, kapak fotoğrafı hazır, 1977 entry'li, az kullanılmış, zall dan 3 defa açık oylama almış, metroya yakın 1 dekar doğalgaz ve kombilidir.

ilgilenenler mail yolu ile ulaşabilir.
10 tane kızla konuşuyorum şuan. Hepsini devredebilirim. Bi paket sigara parasına bırakırım.
Hor kullanılmış istiyosan vereyim 1 lira.
(bkz: krediye uygun di mi)
bedava vereyim de kurtulayım aq.
beşinci nesil hesabımı 50 liradan bırakabilirim ben şahsen. (bkz: yok mu arttıran)
ak trol hesabı.

günde 60 tl alsam siz bunun bir yıllık ücretini verseniz 1 sene sonra para kazanmaya başlarsanız. hadi bakalım pambuk eller cebe.
Şaka değilse şayet elimizde muayyer 1. Ve 2. Nesil hesaplar var.

Meraklısına 250 şer liradan bırakırım.
1. Nesil tercihimizdir.
An itibariyle satılıp olarak ortaya çıkan hesaptır.

Oytunkaran
Sekizinci nesil süper tanınmış yazar
64012 entry
4234 entryli nick altı
20413.58 ile ulupuan lideri
639 takipçi.

Adayları özelden bekliyorum. Evet.
üyeliğin devamlı açık olduğu bir yerde userlik satışı uzay da ( ya da cennet,cenennem vs ) arsa satmak gibidir.
8. nesil, bir klasik, meraklısına... #37.500tl# pazarlıksız son fiyat.
sekizinci nesil hesap satiyorum. 4 tane hatun numarasi verene birakiyorum hesabi.