bugün 1975 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

satranc oynayarak kilo vermek

  1. 0 0
    vücudumuz enerjiye ihtiyaç duyduğunda önce karbonhidratları sonra yağları ve en sonda da proteinleri yakar. bilindiği gibi vücudumuzda en fazla karbonhidrat harcayan organımız beynimizdir. onun tek besini glikozdur. beynimizi etkin şekilde kullandığımıza, varyasyonlu şekilde düşündüğümüzde daha çok glikoz yakarız. bunun en kolay yolu zeka oyunları, özellikle de satrançtır. 1984'te karpov ile kasparov arasında oynanan dünya şampiyonası finalinde arka arkaya 34 maç oynanmış, maç 5-3 karpov lehine giderken oyun fide başkanı tarafından durdurulmuştur. nedebi ise karpov'un son 5 maçta 10 kilo vermiş olmasıydı. ayrıca satranç şampiyonalrının aşırı kilo kaybını önlemek için özel diyetler uyguladıkları da bilinmektedir. fazla kilolarından şikayet edenler, bence hem beyninizi geliştirecek hem de göbeğinizi eritecek bir oyun var; satranç.
    #2331150