bugün

mfo'nun agu albundeki cıkıs parcalarıdır. hakıkaten cok guzel olmustur, bravodur. sarı lale kıskanclıgı sımgelemektedır.
sarı aynı zamanda ihanetin sembolu olarak da kullanılan bir rengimiz olmuştur zaman zaman.güzel şarkıdır hakikaten.
istanbul buyuk sehir belediyesinin lale devri kampanyasi icin kullanabileceginden korktugum bir hayli demli, mashar bey'in vokalleriyle daha da bir anlam kazanmis mfo sarkisi.
uykulu gözlerle döndüm rüyamdan
sana sarı laleler aldım çiçek pazarından
sen olmasan buralara gelemezdim ben
sevemezdim bu şehri anlamazdım dilinden
nasıl bir sevdaysa bu karşı koyamam
dayanamam kıskanırım seni paylaşamam
satırlar uçar gider aklımdan
sana sarı laleler aldım çiçek pazarından
yeniden başlasam bu sefer korkmadan
koklayıp birbirimizi çöpe atmadan
satırlar uçar gider aklımdan
sana sarı laleler aldım çiçek pazarından. seklinde sozleri vardır.
mfö'nun sarap gibi yıllandıkca tatlandıgının en buyuk ispatıdır.
dinleyince içimi titreten çok nadir şarkılardandır. çok kısa bir süre içinde beni kendisine aşık eden güzel şarkı.
Çok kuvvetli bi aşkı anlatır.

nasıl bir sevdaysa bu karşı koyamam
dayanamam kıskanırım seni paylaşamam

laflarıylada sizi yerden yere vurabilir. Bazı insanlar vardır sevdiği kişiyi başkasıyla paylaşamaz. Bunlar sevgiliye guvenmemesinden olmaz, onu çok sevmesinden olur.
bıkmadan dinlenen, sevgiliye söylenicek en güzel şarkılardandır ayrıca yeni cıkan mfö agu albümünde değişilmez hit parçalar arasına girmiştir.Şarkı o kadar tutmuşturki ilk klip bu parçaya çekilecektir.
bi ses bi şarkıya bu kadarmı yakışır be mazhar abi bu kadar mı kederli söylenir bu kadar mı pişmanlık kokar be helal olsun dioruz
mutlaka dinlenmesi gereken şarkı
insanı alıp görtüren, dinlendiren, huzur veren sevgiliye çiçek alma hissi uyandıran şarkı.. (bkz: yok artık)
söz-müzik: mazhar alanson düzenleme: ercan saatçi.
adını "A"lanson, "G"üner ve "U"ğur'dan alan AGU albümünü kalplere son hız kazıyabilecek ezgiye sahip güzel mi güzel şarkı. ayrıca mazhar abimizin bir "paylaşamam" deyişi var ki şarkıda oy oy oyy derim. bir ayrıca daha; popstar yarışmasıyla eskiden kalan nedensiz sevgi ve saygımı tüketen ercan saatçi'yi tekrar bağrıma basmama sebep olan şarkı.
sana sarı laleler aldım cicek pazarında gibi basit bir cümleye ancak bu kadar güzel bir yorum getirilebilir
"sen olmasan buralara gelemezdim ben/sevemezdim bu şehri anlamazdım dilinden" dizeleri ile en yaşanılmaz yerlerin nasıl yaşanılabilir hale geldiğini mükemmel anlatan birmfönün geri dönüş şarkısıdır
(bkz: bursa ya gelince ankara yı özlemek)
istanbul Büyükşehir Belediyesi'nin lale ekimi çalışmaları esnasında gündeme gelen Şarkı. (bkz: Şans) veya (bkz: Strateji)
göt lalesini hatırlatan sözleri olan melodi
sıradan bi şarkı kız arkadaşı orkide isteyen ama parası yetmeyip sarı lale alan erkekler mutlaka dinlemeli (bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: salak şarkı sözleri)
(bkz: anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az)
Son günlerde değeri katlanan lale türü.....
ard arda birçok kez dinlenebilen nasıl bir sevdaysa bu karşı koyamam dayanamam kıskanırım seni paylaşamam sözleri harika olan Mfö parçası
adı agu olan mfönün beyaz showda söyledikleri için herkes tarafından bilinen ve bu albümde en çok sevilen şarkısı.diğer şarkılar da dinlenesidir.
mfö'nün(ercan saatçi'ye rağmen) 12 den vuran şarkısı.
verdiği mesaj sonrası hersey gibi yanlış anlasılıp cıcek pazarından sarı lale almak yerıne kadır topbaşın ektirdiği lalelerın calınmasına katkıda bulunmus mfö şarkısı. *
muhteşem müziğine rağmen, bir o kadar da kötü sözlere sahip mfö şarkısı. ah buna bir sezen aksu, bir feridun düzağaç söz yazacaktı ki..