bugün

bugün tanışık olduğum bir simülasyon oyunu.
shubuo'nun karakterlerini andıran küçük insancıkları kontrol ederek sohbet edilen bir oyun.
2 boyutlu chat yani.
benzerlerini yabancı kaynaklar yapmışlardı, işte bu da türklerin yapımı.

http://www.sanalika.com/
çok acayip bi sitedir. aslında ne amaçla kullandığınıza bağlı olarak değişebilir. şahsen ben sevgilimle buluşamadığım günlerde sanalda olsa yan yana olayım diye de kullanıyorum. ama sürekli bi "selam bağyan" diyerekten dibime girenler olmuyor değil. en iyi yöntem şudur ki bu tip kişiler size yöneldiğinde şarkı söylemeye başlamanızdır. bi süre sonra "deli la bu" diyip giderler. test edildi onaylandı (çok girmiyorum ben de artık..)
Çocukların kol gezdiği basit, manasız oyun.
adamı saran oyun ama berbat itirafımdır.burada terk edilmişliği olmayan erkek yoktur.kurban oldugum sözlük yazarları oynayıp kendinizi harcamayın.
hebelelerle dolu bir site.
nasıl oduysa dünyada en çok ziyaret edilen beşinci site olmuştur. oha diyorum başka bişey demiyorum. türk siteleri tarihinde bir ilke imza atmıştır böylelikle.
iyice ekonomik durum ayrımı yapan site. parayı basan daha havalı oyunda.
an itibariyle bakıma alınmış durumdadır...Zannedersem yenilik adı altında sistem güncellemesi yapıyorlar.

bir de araba yarışı koymuşlar. bağımlıları boşlukta kalıp toplu intihara kalkışmasın diye heralde.

http://www.sanalika.com
An itibari ile erişimi yasaklanmış sitedir.

Milliyetin haberine buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/sanalika-ya-erisim-engellendi/turkiye/sondakika/20.01.2011/1341848/default.htm
an itibari ile erişimi açılmış sitedir.
there varken esamesi okunmaz.there'de sadece türkiyeden değil tüm dünyadan insanlar olduğundan daha çok sevdirir kendisini.tabi there mart ayından beri kriz yüzünden kapalı olduğundan çaresiz alternatiflerden olabilir.
kafayı bir ara çok taktığım oyun . uzak durunuz .
sevgili yazmanın bile yasak olduğu oyun. sansürün alasını yapmaktadırlar. bir de sayılar hep harflerle yazılır rakamlarla değil.
The sims benzeri bir oyun. Görünüşte ücretsiz olsada oyunda pek çok şeyi yapmak sanil gerektirir. Saniller bu oyunun para birimidir ve gerçek parayla alınır. (görevlerden kazanılan saniller çok az miktardadır). Ama herşeye rağmen kesinlikle denenmeye değer oyundur.
Bir kız arkadaşımın gece gece bana 40 kuruşa üyelik açalım dediği ilginç site. Sıkıntı gideriyor orası ayrı.
bir zamanlar eğlenceli vakit geçirilebilecek bir siteyken son 1 yıldır boka sarmıştır. veya biz büyüdük.
önceleri güzeldi bu oyun ilk çıktığı zamanlar. sonra malum her online oyun gibi çürümeye başladı, ilkokullular bile bulabilirsiniz şimdi ne yazıkki.
online bir liseli oyunu.
kullanıcıların temsil ettikleri karekterleri gerçek hayatta kendileri gibi yönetmeleri istemini sağlayan ve en önemlisi kullanıcılara sohpet edilebilme imkanı sunan anime tabanlı bir oyundur.
ergenken deli gibi oynadığım oyun. kız kılığına girip bir hayli erkek kandırmıştım.
2009 yıllarında oynadığım oyun. Sevgili aranırrrr der sevgili bulmaya çalışırdım hep. Eşya attırırdım ve ayrılırdım. Çocuğum işte.
bu oyunda "sözde" birlikte olan çifti ayırmanın verdiği hazzı çoğu şeyin veremeyeceği bir gerçektir.
artık iyiden iyiye sıradanlaşmış simülümasyon oyunu .
eskiden kaliteli arkadaşlıklar vardı şimdi vahşi kapitalist oyunu olmuş oyunda vip üyesiysen hele hele diamond cluba'da üyeysen(sadece altin ve elmas vip kartı olanların uye olabildigi elit yapı) ancak arkadaş bulabilir gösterişli olabilirsin birde vip uyesi olmak için sanilin olması oyunda para birimi sanil'dir sanil kazanmak için gorev yapmak gerekiyor görevlerdede verilen para miktarı hiç bişeye yetmez yada zengin olabilmeye yeterli derecede sanil yüklemek istiyorsak oyuna mobil/kredi kartı/havale yoluyla olabilir anca o değilde buram buram the sims&yorkville kokan oyun.
vip üyesi olanların ayrıcalıklı olduğu oyun.
vip olmayanlarin fakir ama gururlu yu oynadiklari oyun. acip bi bakinca, sizin uzerinizde klasik siyah tisort ve pantolon, digerlerinde her bok vardir. hayattan sogutur.
güncel Önemli Başlıklar