bugün

An itibariyle ihtiyaç duyulan kişi.

insanın gerçekten tüm duygularını paylaşabileceği ve keşke yanımda olsa dediği biri.
Annem.....!!
ihtiyaç duyulan kişiye ulaşamamaktan daha zor bir şey varsa, o da ihtiyaç duyulacak birinin bile olmamasıdır.

Bir insan sessizliğe içini ne kadar dökebilir ki?

Bir insan karanlığa nasıl sarılır?
(bkz: özlediğiniz kişi şu an başkasıyla uyuyor)
kimseye ihtiyaç duymamayı öğrendiğinde özgür olursun.
(bkz: mustafa kemal atatürk)
gece 2-3 maçına kallavi bi kaleci.
(bkz: o kendini biliyor)
görsel
Babam...
Hayatimda yanimda kim varda ona ihtiyacim olsun.
kişi degil de sağ ayağıma ihtiyacım var.
Ezgim...
Söylediğiniz anda, nedenini, niçinini sormadan, şıp diye yanınızda bitiveren kişidir.
O kaygıyla bakan gözlerine, titreyen sesine kurban olurum, dur endişelenme bu kadar, iyiyim ben!
Elvoş' a...
Bunu diyebileceğim kimse yok artık ve bu çok üzücü.
babam
sadece babama ihtiyacım var.
Bir annem olsa fena olmazdı şu aralar.

Neşe veren, sırlarımı paylaşan, sığınak olan, göğsüne yatınca huzur olan falan. Benimkinde iş yok gidiyim de yakın arkadaşlarımdan birinden annesini benimle paylaşmasını isteyeyim bari.
ihtiyacım olduğunu bilse de yanıma gelmiyecek olan kişi.
hayatimda olmayan kisidir herhalde. olsaydi zaten birilerine ihtiyac duymak zorunda kalmazdim. mumkunse biraz acele edip yanima gelir misin aşkitom.
Görmüş geçirmiş.babacan ya da anacan da olabilir bir yaşlı ile sohbet etmek isterdim şu an.
yoktur. şu an sadece kendime ihtiyacım var, o da şu an benimle zaten.*
Bir tek annem cunki geri kalan her kimse siktirip gittiler itina ile.
Sevgili.
Benim.
insanların bana ihtiyaçları olduğunda anne gibi onlara kucak açarım pışpışlarım.

Benim birine ihtiyacım olursa eğer, istersem öleyim bir yanağım bile sevilmez.
Genelde istediğiniz desteği göstermeyecek kişidir. Zaten bunu bildiğiniz için ihtiyacım var da demez, kendi başınıza sırtlanırsınız herşeyi.
ah ulan hemşire hanım.